Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem ma, hány...

Túl sokat ettem ma, hány kcal, jó lesz ebédre amit eszem?

Figyelt kérdés

Eddig amiket ettem :

3 db 4x4cm mini kakaós csiga + egy csokis ánizsos muffin ( a receptet nem írom le mert túl hosszú :D , de kiszámolta és kb 70 kcal egy muffin )

egy szelet barna rozskenyér padlizsán krémmel

Ennyit ettem ma .

Ebédem:

Egy garda hal egy 2tk. olivaolajba kisütve 2 evőkanál barna rízs + talán még egy narancs + taán egy muffin

meg egy keleti leves de abból csak fél merítőkanálnyi ( üvegtésztás , cukkinis zöldség leves )

Jó lesz ez ebédre ?

Hány kcal lenne az ebéddel együtt a mai kajám ??

Köszönöm előre a válaszotokat :D


173cm/53,5 kiló lány


2011. szept. 4. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a csokis-ánizsos muffinod receptje,leírod priviben? Amúgy hogy a kérdésedre válaszoljak,minden azon múlik,mit és mennyit mozogsz emellé?
2011. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés. Egyébként alultáplált-gyanús vagy.
2011. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A súlyodból ítélve hízókúrán vagy,akkor a kaja kevés,és nem a legjobb összetételű.
2011. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hízókúrára ez kevés, több kell.
2011. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rád is férnek azok a muffinok, egyed nyugodtan : )

A BMI-d k****ra alacsony, hacsak nem vagy mondjuk végtaghiányos, vagy ilyesmi :-/

2011. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!