Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit árthat egy napi zaba...

Mennyit árthat egy napi zaba egy diéta során?

Figyelt kérdés
mármint szülinapom lesz és már egy hónapja nem ettem egy jó tojásrántottát 3 tojásból sonkával mondjuk vagy egy pizzát, mennyit árthat ha egy nap rendesen bekajálok, aztán másnaptól folytatom a diétát? Az bizti, hogy 2-3 kilóval többet mutat másnap a mérleg, de azt hamarabb le lehet adni, mint rendes 3 kilót, magyarán felszedi a szervezet ha egyszerre beviszek 3-4000 kalóriát mondjuk (most csak mondtam valamit), vagy van max, amit felszed, a többi kiürül, tehát nem árt többet egy napon belül a 3000, 4, 6, 7000, stb kalória (már ha van ennyi, ez mostmár nem konkrét csak fiktív általános:)
2011. szept. 2. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne csináld.Egyél rendesen,csipegess mindenből,de a napi kalóriádat ne lépd túl.2-3 kilóval meg nem mutathat többet a mérleg egy napi zaba után..........
2011. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bix ***** válasza:
kizárt hogy egy nap megegyél akárcsak 9000 kcalt is ami kb egy kiló zsír lerakódásához kell... nem ettél tojásrántottát? miért? simán bele kell hogy férjen egy diétába hetente akár 3-4x is...
2011. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinál.Nem fogsz tőle visszahízni semmit.Tapasztalat.
2011. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy visszatöltődnek a glikogénraktáraid, magyarul a következő 3-4 napban nem igen fogsz zsírt égetni, de hízni abszolút nem tudsz 1 nap zabától.
2011. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne az legyen, h csak azért mert szülinap, reggeltől estig eszel:) egyél egy szelet tortát, ha van ünnepi ebéd/vacsi, egyél abból is, de ne degeszre, a nap egyéb részében meg light-osan fogyassz tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt. Nem az, hogy árt, mert így evés után azért vagy nehezebb, mert benned van a kaja, a folyadék, ennek is van súlya. Hanem, az nem életmód váltás, hogy fogyókúra-zaba-fogyókúra-zaba. Egy jó fogyókúrás étrend nem arról szól, hogy lemondasz mindenről, amit kicsit is szeretsz, hanem "összepaszírozod" az egészséges, ám finom ételeket egy kupacba a kalóriadeficiteden belül egy napra, és emellett eljársz mozogni. Ha nem, akkor amint abbahagyod a fogyót, minden kiló visszamászik, sajnos:)
2011. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze ha szülinapod van egyél tortát meg finom kaját de ne zabálj akkor sem! felesleges csak leterheled a gyomrod.
2011. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy napi zabálás nem mutat 2-3 kilóval többet másnap. Tapasztalat. Pár dekában látszik meg.
2011. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

dupla kérdés volt, értelemszerűen nem akarok egész nap zabálni, de mi van, ha valaki azt teszi.

Édességet nem eszek, mert nem kívánom, meg minek, de gondoltam azért egy pizza férjen bele és hát az magába több, mint amennyit egy nap alatt szoktam enni.

Rántottát eszek, de egy tojásból és natur, pedig máskor 3-4ből és sonkával és zsömivel, szóval ez durván túllépés lenne.

Másrészt meg, ha szinte semmit nem eszek (de 5x) és sportolok, akkor is mutathat másnap többet a mérleg, tapasztalat, nem diéta közbe meg nekem simán mutat 2-3 kilóval többet egy-két nap leforgása alatt plusz-minuszba, mondjuk nem 60 kilós vagyok, hanem majdnem duplája

2011. szept. 2. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!