Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan keksz amit lehet enni?

Van olyan keksz amit lehet enni?

Figyelt kérdés
Igazából nem fogyókúra szempontból kérdezem, inkább csak nem akarok visszahízni de arra viszont nagyon hajlamos vagyok. Idén nyáron még a nagy melegben is melegítettem teát és háztartási kekszet mártogattam bele, nagyon imádom így enni. Viszont a kekszben nagyon sok a szénhidrát, mikor először láttam akkor is csak lestem pedig kb íze sincs :S Van olyan keksz amit ehetnék? Nem korlátlanul de ha esténként eszegetek akkor nem látszik meg idővel se. Mert van egy olyan érzésem hogy emiatt híztam vissza most is, mert figyelek mindig mit eszek és sokat mozgok, mióta meg elkezdtem kekszet enni egyre nagyobbnak érzem magam (nem mérem magam sose, tükörbe se nézem folyton magam de azért látom).
2011. aug. 29. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A keksz az keksz. Nincs belőle light. De hogyha figyelsz a többi étkezésnél, módjával be lehet illeszteni az étrendbe.
2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem számít teljesen keksznek,de...az abonett pl pizzás,keksz hatású és egy eléggé nagy szeletben 15 kcal van.
2011. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Korpovit KEKSZ :D

16 kcal :D

2011. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress teljes kiőrlésű lisztből készült kekszeket a boltokban :) vagy a puffasztott rizs is finom és jó ötlet - szerintem :)
2011. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

korpovit keksz, kolevitt keksz, szűztea keksz

zabpehelyből nagyon sokfélét lehet készíteni, csokis, gyümölcsös, fahéjas, mézes stb

2011. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én sokszor eszek zabpelyhes kekszet a Bahlsentől, főleg most, hogy jó nyereményjátékuk is van.
2011. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!