Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Debrecenbe hol lehet elmenni...

Timido kérdése:

Debrecenbe hol lehet elmenni futni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyerdő?
2011. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa ***** válasza:
Mi az Agrár sportpályájára járunk. Jó, salakos futórész, középen füves pálya,mellette nyújtásra alkalmas korlát van, néhány méterre nyilvános kút is található, szóval ideális. Nincs nagyközönség, csak mozogni vágyók. Egész évben nyitva, reggeltől késő estig.
2011. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában a DEAC pályára szoktam járni. De azon a környéken is lehet ahol laksz.
2011. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és nincs kedve valaki eljönni velem? Vagy leírjátok hogy mi a pontos cím? Most költözök debrecenbe, és szoktam futni járni. :)
2011. aug. 24. 09:15
 5/5 mantis religiosa ***** válasza:

Böszörményi úton van az Agrártudományi Egyetem, annak a területén, a főépület mögött balra. Ha megtaláltad az egyetemet majd útba igazítanak úgy is.

A DEAC pálya pedig a Dóczy József utcáról közelíthető meg, de a Kossuth Egyetem területéről is van átjáró a Matematika Intézet háta mögött. A helyszínen már látni fogod, adja magát.

A munkabeosztásom eléggé változó, így nem állandó időpontban járunk, meg nem vagyok egy Paavo Nurmi, ezért a haladókat inkább nem hátráltatom. :-) Ha mégis érdekel írj privát emailt és egyeztetünk!

2011. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!