Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb gyakorlat...

Mi a leghatásosabb gyakorlat hogy eltüntessem a derekamrol a kis kis uszopárnát meg a kis pocikát ami a tél folyamán jött rám?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Római pad!!!! Ennél nincs tutibb. Csak vigyázz a derekadra.
2008. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
mi az a római pad? :) engem is érdekelne.
2008. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

római pad: [link]

alulról a 13. kép. Ferde pad, amin a lábad van felül, tehát jóval feljebb mint a fejed. Úgy kell a haspréseket nyomni.:)

2008. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A római pad kiválló hasizomfejlesztésre.

De felejtsétek már el azt az iszonyat baromságot, hogy a megdolgozott izom elégeti a zsírt ami rajta van. A hasizom edzéstől nem fog eltűnni az úszógumi. Ezt minden sportoló, edző már az első órán megtanulja, annyira alapvető tévhit, és mégis mindíg sikerül kiakadnom az ilyen kérdéseken.

Sőt van egy rossz hírem: ha sokat hasazol, még meg is erősödik a derekad, ami centiméterben is mérhető, és persze az úszógumi is rajtad marad. Még profi, versenyző testépítők sem edzenek hasra szinte soha! , hogy a derekuk minél vékonyabb legyen (a V-alak miatt fontos). Kivételt képez a szálkásítás, amikor viszont a diéta miatt úgysem képesek izomnövelésre. De ez csak pár hét a verseny előtt.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: napi 45 perc kardioedzés minden másnap elég kell hogy legyen, ha tényleg csak kicsi úszógumiról van szó. Ha 5 kiló fölött van a túlsúly, akkor már az étkezésed is át kell alakítanod, csökkenteni kell a szénhidrátbevitelt, a fehérjét pedig növelni. (az anyagcsere miatt)

De hidd el sokkal könnyebb megelőzni az elhízást, és jó formában maradni, mint elhízni és onnan visszafogyni.

2008. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
futás. én úgy vettem észer-és többen is mondták-hogy a hullahopp karikázás is jót tesz,persze rendzsreesen és sok ideig kell csinálni. és szerintem nem az az üreges műanyag,könnyű a jó,henm a fa,vagy tömör műanyag ami kemyén-de ebben már egyáltalán nem vagyok biztos,csak én így gondolom.
2008. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi!!!


NINCS LOKÁLIS ZSÍRÉGETÉS!!! NEm tudsz egy gyakorlattal egy adott testrészt zsírmentesíteni. Ez lehetetlen. HA mégis lehetséges volna akkor kövér csávó elkezd hasazni majd férfimodelleket megszégyenítő hassal mászkálna, de pl a tokája megmaradna. Elég vicces lenne, nemigaz?? nincs ilyen, csak a diéta és a súlyzós edzés + aerob edzés vezet eredményre


sok sikert !!!


[link]

2008. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!