Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kell tenni, ha már lelassu...

Mit kell tenni, ha már lelassult a fogyás?

Figyelt kérdés
újra be szeretém indítani
2011. aug. 14. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom. Ilyenkor azt mondják picit bűnözni, többet kell enni volt akinek pl 1 hatalmas pizza után indult be újra... de én ebben nem hiszek. Mármint a pizzaevésben, abban igen hogy többet kell enni. Pl. ha eddig napi 20 dkg gyümit ettél, növeld meg 40-50 dkg-ra, vagy a zöldségek mennyiségét, szal zöldségből + gyümiből próbálj RENGETEGET enni. A rostok segíteni fognak.

A mozgást ne hagyd abba, folytasd, sőt ha tudod picit többet/hosszabb ideig/mást is hozzávéve sportolhatsz.

Nem tudom mikor eszel utoljára, de lefekvés előtt 2-3 órával semmiképp ne egyél már, maximum zöldségeket natúron.

2011. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! (:
2011. aug. 14. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem azt a csökött gyümit(már az eszem megáll az istenítésétől) kell enni hanem rizst és zabpelyhet
2011. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en ugy tudom hogy krumpli is jo :D
2011. aug. 14. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy tovább csökkentesz a ch-n,vagy növeled az edzés időtartamát,intenzitását.

És minél előbb ellenőrizd,hogy meg van-e még a kalóriadeficit.

2011. aug. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A logikus lépés ilyenkor, hogy még jobban leviszed a ch-t, még jobban megemeled a mozgást. De sajnos a logika ilyenkor megborul. Azaz nem borul meg, csak tudni kell hozzá, hogy mi a leptin. Ez csökken le, ha csökken a bevitt kalória mennyiség, és ettől lassul az anyagcsere. Ajánlom Dr Pados Gyula könyvét, ő elhízott betegeket kezel.

Az első hozzászóló jó hallhatta, hogy valakinek egy pizzától indult be. Megnövekedett a kalóriabevitel, és a leptin szint visszaemelkedett. Én kipróbáltam, hogy mikor leállt a fogyás, akkor 2 napra felfüggesztettem a diétát, és én is ettem pizzat, de ettem csokit is meg ezt azt amit amúgy nem. Utána visszatértem a diétához és beindult a fogyás.

2013. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!