Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felkaron lévő zsírpárnával...

A felkaron lévő zsírpárnával mit csináljak? Milyen edzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de ez genetikus. Nekem is van, eltűntethetetlen :(
2011. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
súlyemeléssel
2011. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TOMAtm ***** válasza:
100%
sajnos igy igaz,csak súlyzózással tudod eltüntetni.azzal a reklámszöveggel meg ne gyere h nem akarok testépítőnek kinézni,mert úgysem fogsz.azok havi 300ezret költenek rá h úgy nézzenek ki.szóval egy kis gyúrástól csak feszesebb lesz a karod,meg eltűnik róla a háj ami miatt most lötyögős.ja igen és lehet h nem úgy tűnik,de az izomszövetek között is van zsír szépszerivel,ha lejebb megy a testzsírszázalékod akkor maximum szálkásabb leszel,de legalább nem puha.
2011. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) És az kb mennyi idő, amíg lemegy?
2011. aug. 14. 16:13
 5/12 anonim válasza:
DIÉTA !!!
2011. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én a terhességem utolsó 4 hónapjában alig bírtam enni, folyton csak ittam, és nagyon látványosan eltűnt a felkaromról a háj. Szembetűnő volt a változás, igaz, azóta újból tudok enni, vissza is szereztem a régi méretemet:-)
2011. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 No.2 válasza:
Paul Wade: Fegyencedzés
2011. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

úszás is nagyon jó megoldás, és a súlyemeléssel ellentétben nem csak erős lesz az izomzatod, hanem edzett is.. tehát jobban bírja a hosszú távú terheléseket is.

ha helyesen úszol, jó technikával, akkor 1 hónap után (ami alatt 8x1 órát értek) már láthatóan, és észrevehetően jobb lesz a helyzet. még van pár dolog, ami az úszás mellett szól:

1. erősödik a tüdő, hatékonyabb légzés

2. nem terheled fölöslegesen az izületeid

3. egy csomó más izmot is megmozgatsz

4. egy jó úszás után fáradtan, de totál frissen fogod magad érezni :)!!


másik alternatíva lehet a powerball, a sógoromnak olyan keze lett, meg olyan szorítása, hogy jóformán a diót egy kézzel töri:D

2011. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az előző vagyok, még annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy az egy óra úszás alatt intenzív úszásra gondolok. tehát egy órán keresztül "lapátolod" a vizet!
2011. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Lehet gonosznak tűnik a válasz, pedig csak a jó szándék vezérel! :))

A barátod varázspálcájának szeretgetése előidézi a megfelelő kézmozdulatot, amitől lemegy a tricepszedről a zsír. A hatása felér az úszáséval, de időt spórolsz meg, és még kellemes is! :))

2011. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!