Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól étkezek és mozgok?

Jól étkezek és mozgok?

Figyelt kérdés

Van rajtam némi felesleg, sulikezdésig mindenképpen le szeretnék pár kilót adni, augusztus elején kezdtem. Minden reggel intervallumban futok 10 percet (sajnos csak ennyit bírok) és elliptikázok, súlyzózok és fekvőtámaszozni próbálok. Délután viszonylag gyakran szoktam menni úszni (egy héten 2x,3x) ott úszok jó pár hosszt, este mindig biciklizek 1 órát (dombok, leejtők).

Étkezés: Reggelire eszek 1 db kiflit selyemsonkával és 2dl tejjel.

Ebéd sokféle szokott lenni: csirkemell sonkában, lecsó virslivel, csirke baconbe tekerve és ezt mind olíva olajjal elkészítve sütőben. Délután szoktam enni gyümölcsöt (nem banánt, meg szőlőt) és néha Norbi Uptate 1-es pudingot. Vacsorázni nem szoktam. Egyáltalán nem vagyok éhes. Eddig nem volt sajnos barátnőm, nagyon szomorú vagyok emiatt, mindegyiknek akiknek tetszem csak a magas és vékony fiú kell. :(

Azét fogyok, hogy barátnőt találjak.

Jól étkezek és mozgok?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/F


2011. aug. 9. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérlek, izmos legyél és NE VÉKONY!!

Én biztos rosszul lennék, ha a pasim nyeszlett lenne, és még a végén nekem kéne őt megvédenem, és nem fordítva.:D

Szóval szépen kérlek:D

A kajád pedig őszintén szólva úgy nem jó, ahogy van:) Most nem bántani akartalak ezzel, de tényleg így van:)

18/L

2011. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bix és 75%-os szívemből szóltatok! Olyan jó ezeket a válaszokat látni!

Kérdező te meg szedd össze magad! Nem azzal van a gond, hogy zsíros vagy hanem a hozzáállásoddal! Így soha nem fogsz nőt találni! A nőknek nem norbipudingot zabáló kiscsókák kellenek! Légy férfi, eddz keményen, étkezz NORMÁLISAN!

2011. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 10. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!