Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez baj? ( Bix légyszi te...

Ez baj? ( Bix légyszi te mindenféle képen írj (: )

Figyelt kérdés
Na szóval az, hogy eddig mindig úgy csináltam, hogy béres a., lépcső és futás(futni kb.most kezdtem el 1hete) És már nem fáradok szandira mert már nagyon rég óta csinálom. És szeretném abba hagyni. Az lenne a kérdésem,hogy a lépcsőzés(10x fel-le) + a futás (rekord:40p. mert még csak egy hete futok kb. de 45perc lesz mindig!) elég lesz? Szóval nagy gond ha kihagyom? :/
2011. aug. 3. 19:34
 1/3 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen* :$ XD
2011. aug. 3. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Na, aranyom. Először tanulj meg normálisan írni, fogalmazni, beszélni, mert harmadszori nekifutásra fogtam fel, hogy tulajdonképpen mit is akarsz. Súlyzózz az Osiris helyesírási szabályzatával, az garantáltan beválik!
2011. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bix xD Igen ő mindenhol ott van, feltétlenül írnia kell, amúgy én szívesen beszélgetnék vele privibe is :)))
2011. aug. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!