Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le kellene adnom 5 kg-ot...

Bogee123 kérdése:

Le kellene adnom 5 kg-ot októberig. Tudtok jó diétákat és módszereket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy éhezni nem jó, mert akkor egy idő után mindentől hízni fogok, sőt abból anorexia lesz és halál...hogyha pedig túlhajtom magam, akkor is halál. Sóval olyan diéta kellene, ami kb. egy-két hónap alatt megvan. Most a mozgással baj van, mert nagyon rossz idő van, így csak netezni lehet. 160 cm vagyok és 60 kg, muszál lenne fogynom...előre is köszönöm!!!
2011. aug. 2. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sóval olyan diéta kellene, ami kb. egy-két hónap alatt megvan."


Megvan? Tehát diétázol 2 hónapig, megvan az áhított 5 kg mínusz, utána fogod magad és visszaállsz a régi rendre? Szerinted hány hét alatt fog visszajönni a felesleg (ha nem a duplája)?


A fogyókúrának az a lényege, hogy egy új, egészséges életmódot veszel át, nem koplalsz, nem szenvedsz, nem vonsz meg magadtól semmi fontosat, mert egy életen át kellene csinálni.


Egészséges táplálkozás, mértéktartás és sport a nyitja mindennek.

2011. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii, ez egy jó ötlet. és bocsii, nem sóval, hanem szóval :)
2011. aug. 2. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem azt,aki azt írja,hogy eddig,meg addig akar leadni x kilót...lol... ez nem olyan,mint egy munkahelyi vagy iskolai,határidős feladat,hogy van egy szintidő,egy határidő,hogy eddig vagy addig meg kell lennie...szóval...továbbra se értem...
2011. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A diéta sosincs "meg". Az elhízáshoz vezet egy helytelen életmód (bár esetedben azért nem mondanám hogy elhízott vagy), és újra oda vezetne, ha csak letudnál valamilyen ilyenolyan diétát, és utána élnél tovább ugyanúgy.

Életmódváltás lehet csak a tartós válasz.


A mozgással amúgy nincs baj, hiszen nem esik folyamatosan az eső, nincs mínusz tíz fok, egész nyugodtan el lehet járni futni, bringázni, úszni. Ha -20 fok lenne, vagy folyamatosan zuhogna az eső, akkor a millió aerobic videó lenne ott. Szóval első körben a kifogásokat kell elfelejteni :-)

2011. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem nem kell foggy 60 kiló simán elmegy
2011. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!