Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszereket tanácsolnátok?

Milyen módszereket tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
tudom,hogy helyi fogyás nincsen.Nekem van feleslegem sajnos,160cm vagyok és 75kg,szeretnék 15 de minimum 10kg-tól megszabadulni,de hatásosan.Gondoltam a sok mozgásra kevesebb ételmennyiséggel és az almaecetes viz ívására.Szerintetek?Amúgy a combjaim vastagok,hasam van és az uszógumi zavar nagyon.
2011. ápr. 18. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az almaecet semmire nem jó. Minden héten 3-4 alkalommal 30-40 percet kéne mozognod, mondjuk kocogás vagy biciklizés, vagy valami szervezett sport.

Emellett pedig a táplálkozásodból főként a szénhidrátokat kéne elhagyni, illetve csökkenteni. Vagyis semmi csoki, cukor, üdítő, édesség, tészta, fehér kenyér, krumpli. Ez azt jelenti, hogy köretnek csak kis mennyiségű rizst ehetsz, zöldséget bármennyit, hideg étkezéshez max. 2 kis szelet teljes kiőrlésű kenyér mehet. Hús, tejtermék, túró, sajt, felvágott, stb. ugyanúgy mehet mint eddig. Gyümölcsből 1-2 alma, pár szem eper, stb. nem árt, de ne kilószámra. Ha ennek csak a felét betartod, már fogyni fogsz.

2011. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van taposóm (lépcsőzőgépem).Van Rubint réka dvd-m.

De nem tudom milyen mozgást csinálhatok rendszeresen a gyógyszerek mellett,mert a pulzusom magas szokott lenni és ezmiatt nem ugrálhatok akármit!

2011. ápr. 18. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert szedsz, és magas a vérnyomásod, akkor helyettünk leszel szíves a doktornénit (is) megkérdezni!!!
2011. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mielött azzal jönnétek nem a +10-15kg-tól magas a vérnyomásom hanem lelkileg van ez,mióta az édesanyám meghalt,és mivel szervi bajomat nem találták orvos mondta,hogy lelkileg van ez nálam.Amúgy háziorvosom azt mondta mozoghatok csak ne akármit és módjával.Na akkor legyetek szívesek valami lájtossabb mozgásokat mondani nekem! :-)
2011. ápr. 18. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs "lightos" mozgás igazából. szerintem kezd el akkor sétálni, kocogni pl. de még mindig javasolnám, hogy kérdezd meg a dokit, mire gondolt. vagy pl. járj el úszni, az is oké, szerintem.
2011. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a kocogás amio bejön,meg a taposó gép,ezek mellett inkább nem eszem!Minthogy a szívem kiugorjon a helyéről.
2011. ápr. 18. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves mindenki, fogjátok már fel, hogy a nem evés NEM jó. Tessék enni, és mozogni. Tök jó, ha kocogsz, komolyan!! De egyél is bakker!!!!!!!
2011. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!