Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy pár kérdés lent, légyszi...

Egy pár kérdés lent, légyszi válaszokat, fontos. (? )

Figyelt kérdés

75 kg vagyok, 14 éves, 165 cm kb. , lenne pár kérdésem. esetleg ha tudtok valami pontossabb diétát vagy akármit amivel letudnák fogyni 15 kg-t..

1. Mennyire vagy hogyan kéne megváltoztatni az életvitelemet?

2. Mennyi idö alatt tudnám lefogyni eszt a 15 kg-t?

3. Mennyit kéne tornáznom, és mien tornát?( a futást ne mongyátok mert itt a vározsban nem szeretnék futni, emrt mindenki ismer meg minden... na lényeg hogy az utcát hagyjuk.. othonira gondolok)

3. Meghát mien ételeket ehetek vagy ilyesmi.. igazából ilyen dolgokra vagyok kiváncsi.. kétségbe vagyok már esve :Sss segítcsetek légysziii :S bocsi a hejes írásért, nem vagyok Magyarországról.. elöre is köszönöm a válaszokat :)


2011. júl. 23. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Mihez képest?Egyébként meg az attól függ ennyi idősen,hogy a szüleidet mennyire érdekli az egészséged.

2.Hozzáértéssel,pontos diétával,rendszeres edzéssel nem több,mint fél év.

3.Ennyi idősen csoportos edzésre kellene járnod,ahol edző felügyeli az edzést,időhöz kötött,nem lóghatod el,míg ha otthon edzenél,aznap nincs hozzá kedved,már nem is csinálod.

4.Ide linkelhetnék neked oldalakat,de szerintem felesleges,mert gondolom nincs konyhai mérleged stb és megint visszakanyarodunk oda,hogy a családod szponzorálná-e az egészet.

Mindenesetre üsd be a gugliba a fehérje diéta,fokozatos szénhidrát csökkentés,kalóriadeficit,kalóriaszámolás fogalmakat.

2011. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!