Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 nap koplalásba belehalhatok?

3-4 nap koplalásba belehalhatok?

Figyelt kérdés
Hogyha 0 kcalt viszek be a szervezetembe akkor 3-4 nap koplalásba belehalhatok?
2011. júl. 19. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem, viszont alapos rosszullétekre, gyengeségre és agresszióra számíts... És arra, hogy amint abbahagytad, a szervezeted többet fog raktározni, főleg, ha rendszeresíted ezt a marhaságot: ergo könnyebben fogsz hízni kevesebb kajától, mint bármikor eddig. Ha fogyni akarsz, értelmesebben csináld. Viszont ha vizet sem iszol, abba belehalhatsz, főleg ebben a melegben.
2011. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
-nem, mert az ember akkor a tartalékait kezdi felhasználni. Hangsúlyozom előbb építi le az izmaid, mint a zsírpárnáid!
2011. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.Még víz nélkül is ki lehet húzni. Egy csecsemőt 8 nap után mentettek a romok alól.



Van egyszerűbb módja is a halálnak. De! Ha valaki már vállalta ezt az anyagi, testi életet, akkor nem illik kiugrani.Ki mibe hal bele, előre nem tudhatjuk.


Legtöbb ember simán elvan egy hétig kaja nélkül. De egy beteg, sovány, vagy csak látszólagosan egészséges esetleg hirtelen, vagy pár hét múlva meghalhat. rólad nem tudhatjuk előre., Esetleg a háziorvos.

2011. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért írod ezt ide félnaponta? Koplalni akarsz vagy meghalni?
2011. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Valószínű nem fogsz belehalni, de ez mindenkinél más. De kijöhet rajtad bármi, akár még szívritmus zavarod is lehet. bármi. Egyszer én sok-sok évvel ezelőtt tinédzser koromban, lehettem vagy 12-13 éves a nagy fogyókúrás divat miatt, amikor a barátnőim mind fogyóztak, egyszer kipróbáltam. Végig küzdöttem 3 napot egy korty víz és egy falat étel nélkül. Emlékszem az iskolában nem tudtam figyelni, energiám nem volt, tornázni nem tudtam torna órán, mert szédültem és iszonyúan gyenge voltam, csoda hogy tudtam egyáltalán jönni-menni. Aztán a harmadik napon bementem egy ABC-be és vettem két zsemlét bele sajtot és parizert és befaltam, illetve csak másfél zsemlét, mert teljesen össze volt szűkülve a gyomrom és nem tudtam megenni a egészet. Ha másra nem is, ( mert fogyókúrának nem jó) arra jó, hogy az ember értékelje minden falat ételt, ha addig nem tette ! :)
2011. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
én egyszer 5 napig semmit nem ettem. (de vizet min. 2 litert megittam) semmi bajom nem lett,viszont 6,5 kg t fogytam
2011. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked nem koplalásra van szükséged, hanem pszichológusra.
2011. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha már olyan kórosan sovány vagy, hogy 4 napod van hátra, akkor igen. Egyébként nem.

De lefogyni sem fogsz, ha ez a kérdés.

2011. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
mondom hogy én 6,5 öt fogytam!
2011. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emese666!

és visszamentek a kilóid? nem csak vizet vesztettél?

2011. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!