Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Comb vékonyítása. Hogyan?

Comb vékonyítása. Hogyan?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 170 cm, 50kg..

tudom, nemvagyok kövér, de van egy dolog a testemen ami nagyon zavar. A combom..sehogy sem sikerül vékonyítanom. elkezdtem futni, akkor is csak vastagabb lett..

lécci segítsetek


2011. júl. 13. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Zsír van rajta?

Nincs lokális zsírégetés, vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan. Ha nem zsír miatt vastag a combod, hanem az izom miatt, az szerintem kifejezetten szexi:)

2011. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az étkezésen van itt a hangsúly.

Miket szoktál enni?

Amúgy nekem is vastagodni szokott a lábam, főleg a guggolástól.

De én akkor úgy is étkeztem.pl chips, csoki meg ilyenek.

Aztán rájöttem, ha csirkét, salátát meg sok zöldséget eszek fehérjedúsan táplálkozom, akkor szépen vékonyan kezdett el izmosodni. szóval érted:).

Sok vizet is kell innod, ha sportolsz.

Vagy csak egyszerűen most bedurrant a lábad, és majd egy kis idő múlva szépen kezdesz el majd izmosodni, és vékonyodni. Volt, amikor nekem is így volt.

2011. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
23%
Ollóval.
2011. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat.

Igazából kb. egy 2hónapja egészségesen eszem, csoki chips meg az ilyenek kilőve.

rengeteg gyümölcsöt eszek, sok víz, saláták, fehér húsok.

De szerinted folytassam tovább a futást heti 3-4x-i alkalommal?

Amúgy azért szeretnék vékonyabb combokat, mert a combjaim most mintha elütne a testemtől, lapos hasam van, kis derék, kis mell, és a nagy comb hozzá sehogy se szép

2011. júl. 14. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Ennél a kérdésnél olvasd el a válaszokat.

A 2.-at főleg.

2011. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!