Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek lefogyni 65...

Hogyan tudnek lefogyni 65 kilorol 60 kilora? Kovernek szamit?

Figyelt kérdés

(Bocs az ekezetekert nem magyarorszagon vagyok)

14 eves fiu vagyok, jarni szoktam tennis edzesre de egy heten 2x csak mert nem vagyunk tul gazdagok. Sokan gunyolodnak veloem hogy nagyon kover vagyok, ez igaz?

Szivar meg sosem jart a szamba( nem is fog! ), inni se iszok max csak a csaladdal egy fel pohar bo vagy pezsgo. 160cm magas vagyok. Ez igy normalis? Elore is kosz a valaszokat! :)


2011. júl. 13. 14:42
 1/5 anonim válasza:
Most olyan korban vagy , hogy "hizol" szal ne akodj sztem idovel majd magassabb leszel es nem latszol majd kovernek.Am ha nagyon le akarsz fogyni akkor hagyd ki a vacsikat ne egyel zsiros eteleket s sok hust, bicajoz, fuss, sportolj. Sok sikert! :D
2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sose vacsizok, mindig feherkarajt csirkemelet eszem meg ijeneket.
2011. júl. 13. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nem írtál testmagasságot, nem látni rólad képet, így nem lehet pontos választ adni.

egyet azért igen, teniszezni eljársz de valahogy vacsora nem jön össze. ez probléma.

2011. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ebben a korban ez jellemző, lehet, hogy később majd megnyúlsz és vékony leszel. De még amit tehetsz az az, hogy a tenisz mellett esténként eljársz futni, biztos van a közeletekbe egy park ahol lehetne. :) Én is azt szoktam. Kerüld a túl sok édességet, meg a tésztaféléket. :) A gúnyolódásokra meg próbálj nem figyelni, vagy vágj vissza valamivel. :)

16/L

2011. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző válaszoló utolsó tanácsát nagyon megszívlelném!

ki tudja, lehet az életben az egyik legfontosabb dolog, és amúgy is diétával erősen összefüggő hogy gúnyolódásra és hasonlókra hogy reagálsz Kedves Kérdező!

2011. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!