Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rizs fogyókúrás étel?

A rizs fogyókúrás étel?

Figyelt kérdés
Most hétvégén rizs lesz, lehet. Jó gondolom ha eszek egy fél tányérral v egy tányérral másnap nem leszek 200kg. Csak h ezt "szabad" enni fogyókúrakor?
2011. júl. 6. 16:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyira megutáltam ezt a gyakorikérdéseket és nem is tudom hogy miért nézem....komolyan e-miatt kell majd pszichológushoz járnom. Az a baj hogy nem lehet tudni hogy melyik a jó válasz mivel mindenkinek más a szervezete ergo mindenkinek más váll be. Valaki azt mondja hizlal, valaki azt hogy nem....ilyenkor meglehet őrülni mert nem lehet tudni hogy kinek van igaza. :/ és ez mint már írtam annak köszönhető hogy mindenki más. Valaki úgy fogyott le h evett rizst is, valaki meg nem evett és úgy. Ilyenkor nem tudom kinek higgyek. :/ ÉS! ez nem csak a rizzsel van így. Mindegy nekem van egy ötletem (fogyókúra téren) azt betartom, és lehet hogy még akkor is fogok itt kérdezgetni, de igazából már nagyon senkinek nem tudok hinni. Ezért jó az a megoldás h "mindenből lehet enni, mértékkel" :/ Azért köszi mindenkinek! <3
2011. júl. 6. 18:53
 12/18 anonim ***** válasza:

szia! teljesen együtt érzek veled...:)én is sokszor össze vagyok zavarodva, és rájöttem miért: néhányan direkt nem írnak jó dolgokat, pusztán irigységből, vagy, hogy másnak ne sikerüljön, stb. (tudod, mint a receptkönyvekben)


csak sokszor nehéz rájönni, hogy ki mond igazat és ki nem...:(

2011. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
na ja. :/ sztem még sokan igy vannak vele. :(
2011. júl. 7. 10:50
 14/18 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:


nekem elkezdte a barátnőm mondogatni, hogy a csoki meg a fehér kenyér nem hizlal, sőt ő csak fogy tőle...minden reggel azt evett a suliban (1 táblányi) és rohadt sovány volt:/

bevettem, én meg egy csomót hiztam, meg megjegyzéseket is kaptam (főleg a barátjától)


mint kiderült, csak akkor evett egy nap...ezt persze nem árulta el. nagyot csalódtam benne:( aztán azt is megtudtam, h csak azért barátkozott velem, h szebbnek tűnjön mellettem.nagyon fájt és még fáj is a szívem emiatt...:((((

2011. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
LOL:D <---Ezt arra írom hogy csak egyszer evett és beetetett azzal hogy ezzel fogy.. Amúgy tényleg sajnállak mert azért elég szar lehet abba a hitbe élni hogy eszek csokit meg mindent és fogyok aztán mégis hízok:S:S Amúgy hány kilót sikerült így felszedned?:O
2011. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-16 kilót asszem, de ebben az is benne volt, (most már tudom utána jártam a dolgoknak:D)h ugye ettem és ettem a csokit, és minél többet ettem, annál többet kívántam:/ aztán kialakultak a hiánytünetek (vitamin, fehérje) és mást is kívántam, és másból is sokat ettem...:(


na, így jár aki nem figyelt biológia órán...azóta sok mindent megtudtam az egészséges táplálkozásról, és eddig 10 kiló lement:) (már várom, h meglásson!)

2011. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy/voltál akkor?:O:)
2011. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14
2011. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!