Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mellé javasolnátok még...

Ez mellé javasolnátok még valamit, ami hatásos?

Figyelt kérdés

Vádlira+hátsó combra 3szor 40 lábujjhegyre emelkedés

Combra 4szer 50 guggolás terpeszállásban

Belsőcombra 4szer 50 tárogatás hanyatt fekve

Hasra 3szor 40 lábemelés hanyatt fekve (ezeket mindet naponta)

Igazából már ennek is van látszata eléggé de még fokozni szeretném. Olyan gyakorlatok érdekelnének főleg amik a fenekem alatti zsírt, és a combom oldalán lévő zsírt tünteti el. Jah hát meg ami kritkus az a derekam. Am 173cm és 61kg vagyok úgyhogy nem is annyira fogyni inkább izmosodni szeretnék.


2011. júl. 5. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
lábujjhegyre emelkedés ? az milyen sportág?
2011. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnálom ha sérti a szépérzéked h nem tudom a hivatalos nevét, de ha megvan a 20 IQ-d és mellé van egy minimális érzéked a vizualizáláshoz akkor tudod mire gondolok. értelmes választ vártam, szóval ha azt nem tudsz adni akkor kérlek ne fárassz..szerintem aki kicsit is ért hozzá akkor tudja mire gondolok és választ is fog adni..bírom a sok antiszociális, elnyomott hülyegyereket aki azért jár ide, hogy kötözködjön és itt élje ki a kissebségi érzéseit..
2011. júl. 5. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
nem azért mondtam... a lábujjhegyre emelkedés csak a bokaízületeidet veszi igénybe..
2011. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha nem kötözködésből mondtad akkor bocsi.. :) amúgy a vádlim is szépen kiizmosodott tőle és a combom hátul kőkemény és feszes lett. :D
2011. júl. 5. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
az a gugolástól van
2011. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!