Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lecsó mennyire hízlal?

A lecsó mennyire hízlal?

Figyelt kérdés

Paprika, paradicsom, hagyma, tojás.

Meg aki fogyni akar mennyi az ajanlott kaloria bevitel?

20/L


2011. júl. 4. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah es mennyi kaloria egy adag? Kenyer nelkul.
2011. júl. 4. 18:20
 2/6 anonim válasza:
Hát a lecsó nem hizlal annyira ha kihagyod belőle a tojást és oliva olajjal csinálod. A kalória mennyiség pedig testalkattól is függ illetve hogy mennyit sportolsz a neten már simán találhatsz ilyen kalkulátorokat.
2011. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ennek még mindig az a legjobb módszere hogy mielőtt beleteszel mindent a fazekba előtte leméred és kiszámolod melyik összetevőnek mennyi, összeadod és na az az egész fazék kcal tartalma. elosztod egyenlő részekre, annyival elosztod az egész kcal tartalmát aztán annyi kcal egy adag.

nem tudom hogy gondolod hogy bárki megmondja mennyi egy adag neked, amikor biztos más mint nekem meg a többieknek.

meg aki fogyni akar annak legalább 500-al kevesebb mint amit eddig evett, de mindenféleképp kevesebb mint amit a teste elhasznál, ami alapanyagcsere+egyéb tevékenység.

2011. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak egy átlagos tájékoztatás, hogy kb-ra mennyi lehet egy normál adag...nyilván mki más mennyiséget fogyaszt. Nem gondoltam am se sokat enni.

És biciklizek nyár óta...igaz most, hogy mindennapos az esőzés nem merek annyira eltekergetni, de ha tekerek akkor kb 20-30km megvan.

Tehát akkor ink úgy kérdezem, hogy hízlal, vagy nem baj, ha most ilyet eszek vacsira?? vagy hanyagoljam?

2011. júl. 4. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kenyér nélkül eszed akkor szerintem rendben van mert úgy olyan sok olajat se tudsz feltunkolni.

Egyébként én konzerves lecsót szoktam venni egy üveg olyan 150-250ft, és alig van benne kalória arra rá is van írva!

A paprikát paradicsomot gyakorlatilag veheted 0-nak, innen már csak tojás ami dbja olyan 80, és az olaj amiből egy deci 900kcal körül van.

2011. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ!:)
2011. júl. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!