Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól döntettem szerintetek?...

Jól döntettem szerintetek? Máskor hogy döntsek?

Figyelt kérdés

koleszos vagyok, pénzem nincs, hétvégén mindenből annyit hozok hogy elég legyen a hétre

szóval próbálok fogyókúrázni-életmódot váltani, csak hát sajnos egy kollégium nem arról híres hogy annyira egészséges lenne, így ha olyan étel van ami nagyon hízlal, cukros, zsíros azt kihagyom

ma pl: reggelim 2 sz teljes kiőrlésű toast graham kenyér, 2 sz csmellsonka, uborka, saláta, paradicsom(reggelit mindig csinálok magamnak, mert állandóan péksüti van kakaóval)

tízóraim volt egy pohár natur joghurt és 2-3 marék cseresznye

suliban elrágcsáltam még egy almát

olyan 2 óra felé értem a koliba, itt az ebéd ivólé, tejszínes-sajtos tészta volt pirott szalonnával, és egy fatörzs tortaszelet

nos én ezt így az egészet kihagytam, felmentem a szobámba és csináltam magamnak natur zabpehely(5kiskanál)+egy pohár njoghurt+2 marék cseresznye+fahéj-ból egy ilyen kása szerűséget, ezt tudtam csak, főzési lehetőségem sajnos nincs, pénzem sincs, van amikor úgy szoktam megoldani hogy tonhalkonzerv és valamilyen saláta de most az sincs sajnos így maradt ez

vacsorám pedig kb 200gramm túró volt paradicsommal, paprikával, salátával és uborkával

szóval szerintetek ez baj hogy az ebéd ilyen lett

persze ha valami normális az ebéd akkor azt megeszem, pl holnap sóskamártás+főtthús+krumpli


2011. jún. 7. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem jó, még kevés is picit, de jobb mintha megetted vna a tortát!:)
2011. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. jún. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!