Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Paradicsomos káposztával nem...

Paradicsomos káposztával nem lehet csinálni a káposzta diétát?

Figyelt kérdés
Úgy képzelem hogy paradicsompürében/lében megfőzöm a káposztát, teszek bele fűszert, talán kis édesítőt és ennyi. És ezt enném egy hétig, vacsorára túrót a fehérje miatt. Szerintetek milyen? Finom lenne egyáltalán?
2011. jún. 6. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az egésznek semmi értelme.

Én a káposztaleves-diétát elkezdtem régen (nem most... már nem állnék neki ilyennek), amit fogyni lehet vele, az kizárólag víz (esetleg izom), magyarul nem zsír-, csak súlyvesztés történik.

A káposzta vízhajtó. 2 napig csináltam, a 2 nap alatt -3 kg, egész nap (nem túlzok) pisilni rohangáltam.

Abba is hagytam.


Ha szereted ezt, amit leírtál, eheted ebédre, vagy készítsd el úgy, hogy finom legyen, és egyél mellé vmi sovány húst.

De hogy egész nap ezt egyed, annak értelme nincs, és szerintem 2 nap után megundorodnál (itt aki próbálta, mindenki erről panaszkodott).

(Az viszont jó, hogy gondoltál a fehérjére;-))

2011. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!