Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózok, és eddig több mint...

Fogyózok, és eddig több mint 8 kilo lement, most olyan kajákat kivánok amit nem lehetne enni. Mit tegyek? Egyek belöle, vagy inkább ne? Nem szeretném elrontani a fogyásom, eddig szépen mennek le a kilók.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél! Önuralom :)
2011. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amióta fogyózok, most kivánom a legjobban az olyan kajákat , amit nem lehetne enni. Igen, önuralom :) . Most ki kell birjam . Ha eddig sikerült, akkor még tovább is fog remélem :D
2011. máj. 23. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyél de csak egy keveset ha meg tudod állni. Ha sokáig nem eszel kedvenc kaját egy idő után lehet rád tör a falási roham (saját tapasztalat). Néha megengedhetsz magadnak egy kis kényeztetést. Másnaptól folytasd a diétát meg a mozgást.
2011. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne is rontsd el, ha már eljutottál idáig, akkor igenis küzdd le a vágyat.
2011. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mióta és hogy fogyózol amúgy?

Csak kíváncsi vagyok:)

2011. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja, az első hétben mindenböl ettem, csak keveset, és nem mozogtam. Utána elkezdtem tornázni minden másnap 30 percet, utána emeltem, már 40 percet mozgok, és sok fehérjét, zöldséget,gyümölcsöt eszem, napi 2 liter víz.Nem eszem cukrosakat, kenyérféléket, meg minden olyat nem eszem amiben sok a szénhidrát. 2 hétig megállt a fogyás, és most 1,5 hete beindult újra, és le is ment - 2 kg, és így most -8,1-nél járok. Még egy ugyan ennyi feleslegem van. 8-9 kg. Remélem hogy még az idén lefog menni az is :)
2011. máj. 23. 14:07
 7/8 pry válasza:
egyél belőle keveset, és utána ha nem tudsz megállni gyorsan add oda valakinek, aki épp nem fogy. Így jártam tegnap a pisztáciával;)
2011. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ettem belőle egy picit. :) . Már -9,3 kg-nál járok :D
2011. máj. 28. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!