Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetek el...

Mennyi idő alatt érhetek el látványos eredményt? (kép+bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 hete határoztam el magam, hogy megszabadulok fölös kilóimtól. Eddig is voltak szárnypróbálgatásaim, de kitartásom sem volt a megfelelő, valamint a módszerek sem (zöldtea kapszula, almaecet, 6után nem evés, stb.) Sok (remélem hasznos) információhoz jutottam a neten(többek között innen is), amiket elkezdtem betartani: 5x kisebb étkezések, megfelelő arányú tápanyagbevitellel,édességek és cukros löttyök nélkül, valamint minden reggel még étkezés előtt 40 percet tekerek szobabicajjal(6-os fokozaton a 8ból) elég intenzíven, szóval ömlik rólam a víz. Túlsúlyosnak éppen nem mondanám magam, 166cm vagyok és 63-64kg. Gondok leginkább has-comb tájékon vannak. Arra lennék kíváncsi, hogy ha ezeket tartom, mikorra érhetem el a kívánt eredményt(ami mondjuk egy csinos, ilyen "szemrevaló" alkat lenne), és kb. mennyi lenne az kg-ban? Esetleg ha még valamit javasolni tudtok, szívesen veszem. (19/L)

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 17. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Összetenném a 2 kezem, ha így néznék ki.

De már észrevettem, soha senkinek nem jó az, ami van, mindenki kisebbet/nagyobbat/más formájút stb. akar mindig mindenből...

De én egy ilyen testtel, mint a tiéd, kiegyeznék.

2011. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sztem ne fogyj, az alakod meg van. Neked feszesíteni,tornázni,izmosítani kellene, mert egy kicsit plötyi vagy... Ha meg úgyis tornázol, majd beáll a kilód is. A tornába mindenképp kezdj bele, mert az évek múltával egyre nehezebb lesz, most még jó alapod van.
2011. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jajj de szimpatikusan írsz. amúgy szerintem a comboddal semmi probléma
2011. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én napi egy félórát bicajozok, 40 percet sétálok (ezt muszáj, ilyen messze van a buszmegálló:)) 35 percet fittballozok, néha leg magicezek. 3 hónap alatt 6 kg-ot fogytam. Meg lehet csinálni, sok sikert!:)
2011. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szép vagy, rendben vagy így is, nagyon, hidd el!

Elég, ha odafigyelsz kicsit jobban a kajcira ás kezdj el Rubint Rékára tornázni, a hasad nem fog lemenni direkt torna nélkül nélkül, tapasztalatból beszélek. Eddig 22 kg-t adtam le!

Sok sikert!

Azért véresen komolyan ne vedd ezt az egészet, nem fogynod, sokkal inkább feszesítened kell, látszik, hogy nem edzel, se ez nem komoly túlsúly, semmi képp sem!


25/L

2011. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pár hónap alatt meglesz az eredmény, egyébként tényleg csak formálódnod kell, csinos vagy így is, de a mozgás még senkinek sem ártott.
2011. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat,jó tanácsokat és bíztatásokat. Így már egyre inkább hiszek magamban, és abban, hogy célba érek. Nagyon-nagyon hálás vagyok Nektek! :* :)
2011. máj. 24. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!