Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16éves vagy fiú és van rajtam...

16éves vagy fiú és van rajtam legalább 10kiló fölös. Összeírnátok nekem egy evés rendet vagy egy diétát?

Figyelt kérdés
Nekem csak annyit kéne tudnom,hogy MIkor mennyit egyek miböl ésa ennyi. Előre is köszönöm.
2011. máj. 13. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne fogyni akarj, hanem izmosodni!


Egyél kevés szénhidrátot, meg zsiradékot, sok zöldségfélét, és mértékkel feherjéket, ezen kivül naponta legalább egy órát sportolj.

2011. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyél először csak 3/4-szer annyit, mint amennyit most, viszont naponta menj el sportolni, mozogni valamit. Nem élsportra gondolok, csak némi kocogás, bicajozás, vagy akár egy erőteljesebb gyaloglás jellegű dologra. (A lényeg, hogy kis intenzitással, de sokáig tartson, és napi rendszerességgel végezd!)


Sőt, indulásnak akár azt is csinálhatod, hogy minden étkezéskor hagysz valamennyit a tányéron. Étkezések közt pedig nincs nassolás! (no chips, no ropi, no sör, no csoki, ha nagyon muszáj, akkor alma, narancs, ilyesmi).


Az eredmény nem marad el. Csak ha a mozgást kihagyod. Akkor akármilyen diétával sem fogsz eredményt elérni.

2011. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor renndben lenne a ez amit irtál + minden este 1 óra intenzív kocogás?
2011. máj. 13. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!