Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan nem ehetek gyümölcsöt...

Komolyan nem ehetek gyümölcsöt este 6 után?

Figyelt kérdés
Merthogy abban is van cukor.
2011. máj. 8. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

aki fanatikusan diétázik az csak délelőtt gyümizik.

amikor én fogyóztam simán megettem este is(bár nem banánt meg ilyesmiket)alma,eper stb. az szerintem mehet este is nyugodtan,csak ne közvetlen lefekvés előtt.

2011. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én minden este ettem gyümölcsöt, 20 kg-t fogytam, sztem baromság
2011. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Off.

Utolsó, hogyan és mennyi idő alatt dobtad le?

2011. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tényleg van benne alami hogy an egy két gyümi amibe soka cukor meg magas a szénhidrát tartalma de szerintem ahoz már nagyon elfogultnak kell lenni hogy valaki még a gyümit is mellözze,hidd el sokkal jobb mint egy tábla szalonna.Na de a viccet félretéve egyél nyugodtan egészséges sok benne a vitamin,az alma pl nagyon jó az emésztésnek szóval hajrá.
2011. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát minden nap futottam, néha pluszba tornáztam is, sok vizet ittam, keveset, de változatosan és egészségesen étkeztem, ritkán még édességet is ettem. Meghát mikor pl nyár volt, nem is annyira kívántam az ételeket. Gyümölcsöt minden nap ettem. Nem tudom, mennyi idő alatt ment le, nem emlékszem...
2011. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de ehetsz, főleg azt kellene csak enni. igen, van benne gyümölcscukor, de az nem olyan, mint a fehér cukor, és hamar emészthető. tehát aki egész életében csak gyümölcsöt eszik, nem hízik meg, gondolj csak a 10%-osan vegetáriánusokra. én este 6 után semmit sem eszem, és marha sokat fogyok tőle.
2011. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcscukor a szervezet számára teljesen haszontalan, izmok glikogén raktárait nem tölti fel, csak a máj tud tárolni belőle egy keveset, aztán automatikusan megy zsírba...
2011. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugotan ehetel gyümőlcsőt. Almát ajánlom, én is igy csinálom. Sőt gyümőlcsős joghurtot is szoktam enni 1-pohárkával mégis 95 -ről 84-re fogytam 2 hónap alat,
2011. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én epret vagy meggyet szoktam túróval enni vacsorára.
2011. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!