Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a méretek...

Szerintetek ezek a méretek nagyon rosszak?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok, 62 kg, mell: 80 cm, derék 61 cm, csípő 98 cm. Szerintetek is fogynom kellene még?
2011. máj. 7. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezeket a bugyuta kérdéseket.... TÜKÖR!!!! NÉZZ BELE MEZTELENÜL ÉS LÁTOD MI VAN. Ez nem centire megy, meg kilókra...

Vagy esetleg még lehet testzsírszázalékot mérni.

Ha tiszta izom vagy, akkor nem kell fogyni... ha meg lóg rajtad mindenhol a háj, akkor meg kezdj el sportolni.

2011. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem hogy lehet olyan vékony derekad, mint egy modellnek.. szóval csípőből egy 10 cm mehet, de nemhhhiszem el ennyire vékony a derekad?? :o
2011. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el lehet ennyi a dereka, a méretek alapján körte alakod van. Gondolom a combod is vastagabb kicsit, tehát ha fogyni akarsz, akkor aerob+diéta.
2011. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaja, sajnos körte. Így is már fogytam, és kíváncsi voltam, hogy a többiek hogy látják, kell-e még.
2011. máj. 7. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!