Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le ezt az utolsó...

Hogyan adjam le ezt az utolsó pár 4-5 kg-ot (vagy centit)?

Figyelt kérdés

egészségesen táplálkozom, délelőtt megeszek egy szendvicset (barnakenyér, uborka, mozzarella vagy cottage sajt)

ebédre azt amit a suliban adnak, de ha fánk van, vagy lekváros tészta, akkor adagot felezek.

uzsonnára sokat szoktam enni, ilyenkor vagyok a legéhesebb, mert az ebéd sosem sok, ma pl megettem egy kicsi tál müzlit tejjel, két szelet kenyeret cottage sajttal, paradicsommal, két főtt tojás..

vacsorára pedig salátát , gyümölcsöt , vagy puffasztott rizst eszem.

mozgok naponta 4-5 szer (futás, torna)


méreteim:

175 cm. 63 kg. lehet h nem tűnik soknak, de nem vagyok valami izmos, és a felesleg nagy része a hasamra megy, és elég hurkás..

comb:

térd felett: 41 cm

középen: 47 cm

legfelül (fenék alatt vlamivel): 54,5 cm

csípő: 88-89 cm.


has:

köldök alatt: 87 cm.

köldök felett kb 3 cm-vel: 78 cm

vádli : 34 cm.


folytassam a mostani életmódom és egy idő után lemegy? vagy csináljak valami villámdiétát??


2011. máj. 5. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az étrended maradhat így, viszont nem ártana ha sportolnál mellé valamit (például futás, szobabicikli, úszás) mert akkor nem csak fogysz hanem szálkásodsz, izmosodsz is, sokkal szebb formád lesz mintha csak simán diétázom, és egyébként a zsírégetésben jelentősen besegít :)
2011. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írtam, hogy sportolok! :)
2011. máj. 5. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

naponta 4-5-szer, azt meg hogy csinálod, ugyértem ha suliba jársz akkor kevés idöd van, csak kiváncsi vagyok

L/14

2011. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj bocsi nem naponta, hanem hetente 4-5szer!!
2011. máj. 5. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

második vagyok

gondoltam mert akkor már nem lenne eröd gépezni sem, :)

bár az anyum ugy fogyott le hogy minden étkezés után sportolt 45 percet, 3 hét alatt 14 kg ment le, és nem koplalt egyáltalán, bár ekkor én még csak 1 éves voltam

2011. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó ötletnek tűnik! a sportot tényleg előtérbe hozom..:)
2011. máj. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!