Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a fogyókúrát, ha kicsit...

Ezt a fogyókúrát, ha kicsit "megmásítom" tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

168/52 kiló vagyok,elsőre úgy tűnik nincs miből.DE összeettem mindent és a hasi zsírpárnám szépen megnőtt.Máshova nem hízok,csakis kizárolag ODA,és nem bemesélem magamnak,ilyen válaszok nem érdekelnek,hogy nincs miből,mert mindenki csodálkozik,hogy a magasságom,súlyom,vékony testalkatom ellenére a hasam mekkora.Tudom,hogy nincs helyi fogyás,éppen ezért nem zavar,ha máshonnan is lemegy,mert utána életmódot váltok,és rendesen edzőterembe fogok edzeni,hogy "hízzak",de ne zsír formájába,de először a zsírt el szeretném tűntetni.Ez kiegészítő információ,a feltett kérdésemre szeretnék választ,mert olvastam,hogy nehezen megy le azokról,akik alapból kisebb súlyról indulnak.Köszönöm:)


1 nap:


Reggeli: feketekávé

Ebéd: 2 kemény tojás, spenóttal (HarmoNet tipp: az IGLO mirelit spenótja felmelegítve még az irodában is elkészíthető, kb. 200 Ft.)

Vacsora: 1 nagy steak zöld salátával és főtt zellerrel


2. nap:


Reggeli: feketekávé kis tejjel, 1 szelet kenyérke,

Ebéd: 1 steak zöld saláta, gyümölcs (A gyümölcs bármilyen lehet, kivétel a kompót, vagy a konzerv gyümölcs

Vacsora: Bármennyi főtt sonka (HarmoNet tipp: a pulykasonka is finom)


3. nap:


Reggeli: fekete kávé kis tejjel, 1 kenyérke mint tegnap

Ebéd: 2 főtt tojás, zöld saláta, paradicsom (HarmoNet tipp: a zöld salátát a paradicsommal és a tojással összeaprítva zamatos salátát készíthetünk)

Vacsora: 20 dkg főtt sonka, saláta


4. nap:


Reggeli: fekete kávé, kenyérke

Ebéd: 1 főtt tojás, nyers, vagy dinsztelt káposzta, 15 dkg sajt

(HarmoNet tipp: a káposzta dinszteléséhez nem szabad cukrot használni, viszont édesítőszerrel, egy csepp ecettel sóval dinsztelve zamatos ételt készíthetünk. Vigyázzunk, az éttermi káposzta gyakran zsíron készül és cukron dinsztelik, ezért vagy előző nap készítsük el, és vigyük el a munkahelyre, vagy ott kell elkészítenünk!)

Vacsora: sima kefir, vagy joghurt és gyümölcs. (Amit a piacon kapni lehet.) (HarmoNet tipp: Kaukázusi kefírrel fenséges a szilva!)


5. nap:


Reggeli: reszelt sárgarépa citrommal, kávé tejjel

(HarmoNet tipp: érdemes a kettő között pár percet várni. A répára cseppenthetünk pár csepp édesítőt, ha savanyúnak érezzük)

Ebéd: dinsztelt hal, paradicsom

(HarmoNet tipp: A boltban kész konzerv paradicsomos hal kapható, amely minimális olajjal készül és simán ehető)

Vacsora: 1 steak, zöld saláta


6. nap


Reggeli: kávé kenyérke

Ebéd: ˝ grillcsirke, saláta

(HarmoNet tipp: nekünk ekkorra már a fülünkön is zöldsaláta nőtt, ezért jégsalátát vettünk! Jó ötlet volt!)

Vacsora: 1 főtt tojás, sárgarépa


7. nap:


reggeli: citromos tea, cukor nélkül

ebéd: gyümölcs

(HarmoNet tipp: A banán és a körte nagyon laktató!)

vacsora: egyen amit szeret és amennyit akar!



steak helyett grillezett hús

reszelt sárgarépát kihagyom reggelire,hányinger keltő:S vagy csak sonkát ennék kicsi tojással

dinszelt hal helyett natúr pulykamell szelet


2011. máj. 5. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nekem valaki hozna egy ilyen étrendet, hogy ő ezt találta ki, akkor fognám és széttépném :)

1: A reggeli baromi fontos étkezés, itt meg pont, hogy nincs semmi reggelire. Kávé... az f@sza éhgyomorra kaja nélkül

2: Napi 2 étkezés az semmi, nulla, rossz! Kettő ugye, mert reggeli nincs...

3: Alapvetően ez az étrend 10-ből 9 embernek koplalás. Nulla adagok, kevés étkezés, kevés kalória...


Úgy rossz ahogy van.


Ne a harmonetről és a femináról nézz étrendet, mert ezek dilettáns nyomi honlapok, és pont annyit értenek az ottani szerkesztők a diétákhoz, mint az atomfizikához!!!

2011. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha utána úgyis életmódot váltasz, miért kell ez a hülyeség? válts most életmódot, és le fog menni a zsír onnan, ahonnan kell, még akkor is, ha a mérleg mást mutat majd. tornázz, és akkor feszesebb, jobb alakod lesz.

de ne koplald már szét magad, mert utána a dupláját szeded vissza annak, amit leadtál és még nagyobb lesz a pocid! és ezen az életmódváltás sem segít, mert ha ezután a koplalás után csak egy PICIVEL is többet eszel, egyből visszahízol. ezt meg gondolom nem tudod életed végéig csinálni.

2011. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy minél gyorsabban lemenjen,3 hét múlva rendezvényen leszek,ahol jó lenne,ha egy 2 centivel kisebb pocakom lenne:)
2011. máj. 5. 12:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor csináld ezt a sz@rt. Utána sem fogsz életmódot váltani, csak szólok... aki szétkoplalja magát egy hétig, az utána nem életmódot váltani szokott, hanem zabálni, és hízni.
2011. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ok, gyorsabban lemegy, de 3 hétig úgyse bírod ezt, és akkor visszajön kb. pont a rendezvény előtt 1 héttel, amikor már rohadtul nem tudsz vele mit kezdeni!

máskor hamarabb kéne gondolkodni, most meg életmódot váltani, nem ezt a hülyeséget csinálni, és legközelebb már nem lesz ilyen gondod.

2011. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bányai Károly ***** válasza:
Ez jó kis diéta, a második napon kapkodó idegbeteg leszel, mert az agyad nem jut szénhidráthoz, amikor abbahagyod akkor meg visszaszeded az egészet, plusz egy-két kilót. Hosszabb távon meg szétszedi az ízületeket a túlzott fehérje bevitel miatt.
2011. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp megcsinálom,a válaszaitok nem a kérdésemet elégítették ki,azért köszönöm a tanácsokat:)Majd ugyis kiderül,reggel 11kor ittam a kávét de most se vagyok éhes:D
2011. máj. 5. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:

"Mindenképp megcsinálom"


Akkor mi a fészkes fenéért kell kérdezni bármit is?

Ha mindenképp megcsinálod, akkor majd úgyis megtudod mi lesz...

2011. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ááááááááá ezeket a kérdezőket bírom ám... na mind1 csináljad, de akkor faszér kérdezgetted h jó-e, mi meg feleslegesen koptatjuk a billentyűzetet...
2011. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kérdésemben az állt,ha módosítom kicsit,használ-e,nem azt hogy a duplája jön vissza stb stb .. konkrét választ nem kaptam rá,úgyhogy nem kell nekem támadni,mert meg mertem jegyezni,hogy a kérdésemre választ nem láttam.
2011. máj. 5. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!