Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evel a módszerel letudok...

Evel a módszerel letudok fogyni jun. Elejéig 5 gk-ot?

Figyelt kérdés
Most 65 kg vagyok, a táplálkozásomon nem változtatam sokat, csak anyi hogy egéségesebb kajákat eszek (pl.: fehér kenyér helyett barna kenyeret stb.), mivel még föznek rám igy muszáj azt megennem ami éppen van, persze kisebb adagokat, nem fogyozok drasztikusan, néha még azt is megengedem magamnak hogy egy kevés csokit vagy sütit egyek ( 1 héten 1-szer), még igy is egy napra 1200-1500 kcal-t eszek. Melette sportolok, mindennap 20 perc futás, ha már nem bírom sétálok egy kicsit utána meg megint futok, hozzá 30 percet tornázok, igy letudok fogyni legalább 5 kg-ot jun. elejéig?
2011. ápr. 29. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha betartod, menni fog. De utána is kéne tartani az életmódot, nem szabad elkezdeni ugyanúgy enni, mint előtte. Ha elérted a célod, akkor kb. 1500-1700 kcalt egyél, hogy tartsd a súlyod, különben visszahízol. És a sportot se hagyd abba utána! :D Egyébként hajrá :)
2011. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barna kenyérrel vigyázz, sokszor ua., mint a fehér. Vegyél teljes kiőrlésűt, abból viszont kevesebb is elég. Sportot ne hagyd abba, és akkor lehet, hogy sikerül, de egyébként a 65 kg tök jó, hacsak nem vagy 150 cm:-)
2011. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok, amugy meg köszi, de jun.-ban ballagásra megyek, igy le kéne fogynom, az életmodot nem akarom abahagyni, mert még többet akarok fogyni, amugy meg tetszik ez igy nekem:-)
2011. ápr. 29. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:

evVel

módszerRel

le tudok

változtatTam

anNyi

egésZSégesebb

fÔznek

Így

fogyÓzok

melLette

2011. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól van, tudom hogy nem vagyok jó helyesírásból, nem lakom magyarországon és most nem is figyeltem
2011. ápr. 29. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
ezzel, és letudok amúgy, így helyes...xD
2011. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!