Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használtatok már ilyen készítm...

Használtatok már ilyen készítményt?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok? Minden érdekel!


Ugyan kövérnek nem mondanám magam, de egy nádszál kisasszony se vagyok. :) 158-160 cm (nem tudom pontosan hány centi vagyok, mert a háziorvos mindig mást mér) és 53-54 kiló vagyok jelenleg, 61 kilóról indultam még januárban. Rendszeresen tornázok 3 hónapja, szinte minden nap a héten, 1-2 nap kivételével. Általában kocogni, bicajozni járok, mellette a Rubint Réka 5 perces tornáit szoktam végig csinálni (has, fenék, comb), és néha súlyzózok is. Ezeket a hangulatomtól függően váltogatom...


Az étkezésre is figyelek, de ezektől függetlenül szeretném hatékonyabbá tenni a fogyókúrámat, és szépen formálódni.

Arra gondoltam, hogy kipróbálom ezt a készítményt. Nekem úgy gondolom, hogy elég lesz a 200mg-os kiszerelés is, és ahogy írja, edzések előtt 2 db tablettát fogok bevenni.


Légyszi ne írjátok azt, hogy ekkora súly mellett nem lehet rajtam hús, mert a csípőmön, a fenekemen, a hasamon és a combomon igenis van, és nem célom az se, hogy 40-45 kilós anorexiás legyek. :)


Vajon használ valamit vagy csak pénzkidobás?


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az étkezésen múlik 70%, a mozgáson 25. És az L-carnitine mondjuk 5%. De szerintem még az is sok.

Ráadásul 200mg az semmi. Egy normális adag, aminek értelme is van, az 1000-2000mg.

A kajálásodat kell tökélyre fejleszteni, minden más másodlagos. Az, hogy "odafigyelsz" az nem tudom mit jelent, de általában nem sokat.

2011. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak természetes dolgokkal lehet fogyni.. kiegészítőként szedheted de ha lefogysz nem attól fogsz.
2011. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!