Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem egy ideig semmily...

Ha nem eszem egy ideig semmilyen pékárut (pl kenyeret) akkor azzal mennyire tudok lefogyni? Megéri megpróbálni ha még fejlődő szervezetem van? (13 éves)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Megpróbálni megéri, azzal legalább tuti nem ártasz magadnak, mint valami elhibázott fogyókúrával.
2011. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

En a helyedben nem ezen tornem a fejem, hanem elkezdenek rendszeresen mozogni, ez lehet seta, futas, tanc, uszas, vagy biciklizes, a fontos, hogy rendszeres mozgas legyen!

Keruld a sulteket, amiket olajban sutnek ki, es az udito italokat.

Az egeszseges taplalkozasra figyelj, mivel most nagyon fontos a szervezetednek, hogy megfeleloen etkezzel.

Ehgyomorra tudsz fogyasztani gyogynovenyteat, vagy friss gyumolcs vagy zoldseglevet, ezek mar segiteni fognak a fogyasban.

Tehat valtoztasd meg az etkezesi szokasodat, de ne vonj meg a szervezetedtol semmit, csak tudd azt, h ogy mikor es mit fogyasztasz.

2011. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, megéri. Nyomjad akkor rendesen!
2011. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Azt tudom, hogy lehet fogyni a szénhidrátok és ez is fontos - a CUKOR megvonása mellett - betegség miatt ilyen diétát kellett csinálnom, és mozgás nélkül is fogytam tőle. De én 30 vagyok. Habár úgy tudom, ha elég fehérjét eszel (húst,halat, sajtot, tojást, stb.) és zöldséget,gyümölcsöt, akkor elvileg az oké - de inkább kérdezz meg egy orvost vagy dietetikust.

Talán az is elég, ha csökkented, vagy valamilyen reform kenyérrel, pl. abonettel, hamlettel helyettesíted.

Én 13 évesen fitness terembe jártam, és attól is jobb alakom lett. De hozzáértő edzőt kell keresni.

2011. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok és 2hónap alatt hasonló módszerrel 6kg-ot fogytam.Minden nap görkorizok,felüléseket csinálok,és teljes kiörlésű pékárut eszek.úgyhogy szerintem ne teljesen iktasd ki mert egy idő után nagyon megkívánod és akkor túleszed magad(tapasztalatból mondom)

Szerintem a legjobb a teljes kiörlésű pékáru.

sok sikert!

2011. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. ápr. 25. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:

ne csak azt iktasd ki hanem az édessségeet, minden fajta cukrot. és mozogj is.

amgy meg ne féltsd annira magad..

2011. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!