Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egy keménye...

Van itt olyan, aki egy keményebb fogyókúra, koplalás után nem hízott vissza egy kilót sem?

Figyelt kérdés
Ezt csak kíváncsiságból kérdezem.Nem akarok koplalni, mert régen, amikor bolond voltam, koplaltam és gyorsan lefogytam, de aztán nagyon gyorsan vissza is híztam.Most életmódot váltottam+sokat mozgok, és igaz, hogy lassan mennek le a kilók, de legalább nem hízom vissza, meg mondjuk nincs rajtam hű de sok felesleg, és szerintem ezért is lassabban fogyok.158cm/48kg vagyok, június végére 45 kg szeretnél lenni.Addigra remélem le fog menni az a 3 kg, az utolsó kilókat nehéz leadni.
2011. ápr. 14. 05:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A vissza hízás az egyáltalán nem törvényszerű. Ha valaki lefogyás után nem kezd el újra zabálni,hanem csak kb ugyanannyit eszik, akkor tutira nem fog bekövetkezni a visszahízás.
2011. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én koplalással lefogytam 8 kilót, azt tartogattam 1x 2x-i koplalással és heti 2 edzéssel, de ugye belassult a szervezetem anyagcseréje, így könnyen vissza hizhattam ..

Egyszer elengedtem magam és jól bekajáltam a mekiben, másnapra 2,5 kilót hiztam .. (a meki alapból hízlaló, de 1 nap alatt még se hizik az ember ennyit ..)

Másnap moziba mentem, ahol ugyancsak elengedtem magam colával kukoricával, és ettem burgerkinges kaját is, másnapra 1,5-t hiztam ..

Szóval 2 nap alatt híztam 4 kilót :O

Másnap otthoni edzésekkel mint szoktam, vissza lementem a súlyomra nagyjából ..

2011. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!