Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó...

Szerintetek mennyire jó ötlet, hogy a fogyókúrám megkezdése előtt tartanék egy egy hetes léböjtöt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két három nap elég lenne szerintem.
2011. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem marhaság, ugyanis léböjtkúra után úgy ki leszel éhezve, hogy csak na. Kínszenvedés lesz a diétát tartani.
2011. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az egyhetes léböjt után tökéletesen lelassul majd az anyagcseréd,így a fogyókúra alatt csak úgy röpködnek majd Rád a kilók...és mind csupa zsír...

2011. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Gondolom a fogyókúra is abból állna,hogy bevinnél napi 1000 kcalt...ez a helyes út a gyors hízáshoz!Semmi gond,az agysejtek már megkezdték a pusztulást,igazítsd csak hozzá a testedet is!Léböjt...pfff...az kell...
2011. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem abból állna! Nem kell lehurrogni azonnal... De ha már így dobálózol a kalóriákkal, szerinted mennyi az annyi? Köszönöm mindenkinek a válaszát?
2011. ápr. 10. 15:30
 6/11 A kérdező kommentje:
*!
2011. ápr. 10. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Honnan a fenéből tudjam,hogy mennyi az annyi?Függ a nemedtől,korodtól,életmódodtól...menj inkább a sport rovatba,ott vannak hasznos tanácsok...
2011. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

@Gondolkozzálmár

Ha, ahogy mondtad, nem tudod, mennyi az annyi, akkor meg nem kell egyből lehurrogni, hogy "gondolod miből állna a fogyókúrája"...


Kérdező: léböjt helyett szerintem méregteleníts, az felgyorsítja kicsit az anyagcserét, és igyál sok zöld teát ;)

2011. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A léböjt is méregtelenít, nem igaz?:)

Illetve te konkrétan mire gondoltál?

2011. ápr. 10. 18:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, most direkt bugyutának esek ki, de nem értem mi a különbség a "méregtelenítés" és a "léböjt" között. Szerintem egykaptafa mindkettő...
2011. ápr. 10. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!