Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 napos diéta? (Kérdésed túl...

13 napos diéta? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod? )

Figyelt kérdés
A feketekávét nem helyettesíthetem szívószálas jegekávéval?:S mert nekem a meleg italoktól fájni szokott a hasam, és tudom, hogyb a kávé a koffein miatt kell, de gondolom a jegeskávéban is van. És még egy kérdés. Szerintetek kezdjem el holnap(kedden) ezt a diétát? Szombaton lesz egy nagyobb buli ahova mennék és úgye ott eléggé ki lehet fáradni a sok ugrálástól és nem akarok összeesni. Vagy csak jövőhét hétfőn kezdjem el? Jobb lenne holnap, de mint mondtam nem akarok összeesni. Légyszíves normális válaszokat adjatok és ne lebeszélni próbáljatok. Köszönöm. 15L (164cm/61kg)
2011. ápr. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is: máris kibúvókat keresel, a szívószálas jeges kávé egy kalóriabomba, nem azt mondom, hogy egyszer-kétszer nem fér bele, de nem minden nap!

Másodszor: 13 napos? röhögnöm kell. ahogy te mondtad, nem akarsz összeesni. hát akkor miért csinálod? szerinted 13 nap kínszenvedés megoldást jelent az évek óta gyűlő feleslegre? 13 napi koplalás után vajon mennyire fog leállni az anyagcseréd, és mennyire raktározza kétségbeesetten ZSÍRBA, amit utána megeszel? mivel az eredeti életmódodtól elhíztál, attól még h 13 napig csinálod ezt az ökörséget, nem száll rád vmi csoda, ami megakadályozza, hogy ha ugyanolyan szarul étkezel mint eddig, ne hízz vissza.

Ja, és még egy: a mérlegen szeretnél elérni egy számot, vagy tényleg a zsírt akarod eltüntetni? mert ha az előbbi, akkor készülj fel, hogy az az 5-8 kiló ami lemegy, a glikogénraktárad, víz és izom. a zsír marad, immár kevesebb izommal, tehát az eredmény egy hájasabb test.


ne beszéljünk le? ok! csináld! igyál cukros jegeskávét ez aztán kva nagy diéta! kezdjed hétfőn, majd találj ki újabb indokokat arra, hogy miért ne most! persze csak ha kövér akarsz maradni...

2011. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már megint ez a diéta őrület.

Én a tizennégy napos diétától 1 kg- t híztam. P

inkább sportolok.

2011. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a buli után kezdd el. ott lesznek mindenféle cukros italok. pff.
2011. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a jegeskávé cukor nélkül ugyanolyan jó, mint a feketekávé.

de én tényleg csak felszedtem attól a diétától. sztem az nem jó.

2011. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez meg az összes hülye diéta egy f*szság :D

Na, de mivel direkt írtad hogy nem akarod hogy lebeszéljenek hát tartom magam hozzá.

Ha annyira el akarod kezdeni akkor inkább a buli után kezdd el szerintem. De sokat tényleg nem fogsz vele érni, többet ártasz mint használsz. De te tudod mit akarsz magaddal kezdeni.

2011. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!