Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség miatt nem tudtam...

Betegség miatt nem tudtam rendesen enni, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

3 napja beteg vagyok, a kaját nem kívánom, de ha kívánnám is a torokfájás miatt szenvedés lenne leerőltetni 1 falatot is. Szinte ebben a 3 napban csak ittam, nagyon keveset ettem. Most már szerencsére kezdek jobban lenni, bár ma még mindig nincs étvágyam, de holnap szerintem már visszaáll minden a régibe. A kérdésem annyi hogy mit tudok tenni az ellen hogy ne hízzam vissza a 2-szeresét annak, amit (sajnos) a betegség miatt esetleg leadtam?

(én nem érzem hogy a 3 nap alatt fogytam volna, de azért biztos fogytam vmennyit..)


2011. márc. 19. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

" A kérdésem annyi hogy mit tudok tenni az ellen hogy ne hízzam vissza a 2-szeresét annak, amit (sajnos) a betegség miatt esetleg leadtam?

(én nem érzem hogy a 3 nap alatt fogytam volna, de azért biztos fogytam vmennyit..)"


Hát ez jó zavarosra sikerült. Mert most végül is fogytál ?

2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 nap nem okoz ilyesmit, ha fogytál is valamit, az csak amiatt volt, hogy a salak kijött, utánpótlás meg nem volt, amint bekajálsz, helyreáll a rend. Nem lehet 3 nap alatt lefogyni!!


De ha aggódsz, legközelebb, ha nincs étvágyad, akkor igyál rostos leveket, amikben van cukor, és akkor nem lesz ilyen probléma, ráadásul még jobban is fogod érezni magad, mintha csak vizet/üres teát innál, több energiád lesz a cukor miatt. (Már a lehetőségekhez - betegség - képest.)


(Figyelem, ez NEM fogyókúrára, hanem betegségre vonatkozik, az más eset!)

2011. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is tök hasonló a problémám, 1 hét alatt fogytam 5 kg-t (víz és izom), és nem tudom mi legyen, nem akarom zsír formájában visszaszedni :(
2011. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!