Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A háztartási keksz tényleg...

A háztartási keksz tényleg hizlal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

1 kilo igen pár szem nem

attól függ mit ettél egész nap

nem éppen fogyókúrás étel

inkápp korpovit, szűztea keksz

2011. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.. :( pedig én nagyon szeretem :P :((

Szénhidrát+cukor az egész.. pár darab nem a világ, de nem kell egy zacskóval felfalni :D tudood... mindent lehet enni (szinte) csak MÉRTÉKKEL!!

2011. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és hogyha mondjuk egy hét alatt eszek meg egy kilót?


mellette müzlit eszek és napi egyszer (délben) főtt kaját.. van, hogy reggel valami szendvicset. de bűntudatom van, ha egy kis csokit eszek, vagy ha valami cukrosat. annyira bebeszéltem magamnak, hogy nem, nem, nem, nem, hogy elhitettem saját magammal, hogy nem szeretem a csokit és az édességet. és csak a gyümölcslevet, tejet, teát, meg müzlit és müzliszeletet eszem meg iszom. o.O mondjuk ezeket nagyon nagyon szeretem is de kb ezeken élek.. meg a kekszen.

és én is nagyon szeretem :D főleg tejjel.

2011. márc. 14. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:

tömény liszt és cukor. szerinted?

a tészta meg dettó. kivéve, h só van benne. egyáltalán nem laktat, de iszonyat módon hízlal. kb üres kalória.

2011. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az igen..
2011. márc. 14. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ide figyelj. Egyél nyugodtan mindenféle zöldséget, gyümölcsöt, főtt tojást, medvesajtot, túrót, kefírt, joghurtot, túrót, abonettet, korpáskekszet, ezekben alig van mind kalória, sokkal táplálóbbak, mint egy müzliszelet, és még laktatnak is.
2011. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. :)
2011. márc. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!