Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kene...

Szerintetek mennyit kene fogynom? Meretek lenn.

Figyelt kérdés
167cm magas vagyok,illetve 62kg.A sulyom aranyos minden testreszemen.
2011. márc. 8. 14:36
 1/7 OneFlyingGirl válasza:
Az átlagos súlyod kb 57 kg lenne. Bár nem biztos, hogy így számolják. Rajtam is van súlyfelesleg, én avval vigasztalom magam, hogy rajtam jól áll a háj. XDD
2011. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jopofa amit irtal:D...rajtam is jol all.A baratom nagyon szeret igy,mivel formas vagyok es noies.De en valahogy nem erzem magam jol igy.Legalabb 55kilora szeretnek fogyni.Sokaig tartottam azt a sulyt,de most ez a tel egyenlo volt a lustasaggal...ennek koszonhetoen hiztam par kilot.
2011. márc. 8. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:

164cm vagyok és 57kg, ami szerintem nekem tökéletes. Tehát így látatlanban neked sem tűnik soknak amennyi vagy.

Ha mégsem érzed magad jól a bőrödben, akkor sportolj heti 3-4x, biztosan meg fog látszani nyárra!

2011. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem igazan lenne alkalmam sportolni,de viszont a koplalasnak hamar megvan az eredmenye.Sot nem is igazan mondanam koplalasnak.4utan tegyuk fel ha nem eszek,akkor konnyebb fogyni.De meg mast is ki fogok probalni.:)Pl.citromle...hogy ne legyek mindig ehes a nap minden perceben.
2011. márc. 8. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek hülyeségek, de ha egy kicsit utánaolvasol te is hamar belátod...

Koplalás: fogysz tőle, majd amikor újra eszel raktározni kezd a szervezeted és a kétszeresét hízod vissza.


Az pedig csak kifogás, hogy nincs időd sportolni. Akár napi 20 perc otthoni dvd-s tornával is érhetsz el eredményeket ha eddig nem mozogtál semmit. Vagy itt a tavasz, lehet menni hétvégén biciklizni, görkorizni, kirándulni, akármi...


Ne bántódj meg, csak őszinte vagyok, mert ugyanebben a cipőben voltam én is. Sosem volt "időm". Pedig csak akaraterő kérdése. Most már ezt tudom és imádok edzeni :)

2011. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindezek hasznos valaszok.Mondjuk en is tapasztaltam ,hogy koplalas utan siman visszamegy az osszes leadott kilo,soot meg tobb is,es ezert kell tartani azt,hogy tegyuk fel nem allok le habzsolni minden felet.Amugy konnyen megy a kiloktol szabadbulni,hogyha itt a jo ido es a tavasz,mert akkor nem ulok benn a hazban,hanem a parommal kitalalunk sok kozos programot,ami hasznos mozgas szempontjabol is...illetve kellemes is.
2011. márc. 8. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiugranék a bőrömből, ha ilyen adatokkal rendelkeznék xD
2011. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!