Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 10kilot?

Hogy fogyjak le 10kilot?

Figyelt kérdés

Idáig minden reggel 1kiflit reggeliztem utána pedig már csak 3kor ebédeltem rendesen meg vacsorára vlmi gyümölcs.

olvastam h naponta 5x kell enni igy muzlit reggelizek, tizoraira kifli, ebed rendesen, du meg csak gyumolcsok.

igy fogyhatok? vagy mit kene meg tennem? hetente 3x mozgok


2011. márc. 4. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A tízórais kifli csak simán magára felesleges, a müzli csak akkor megfelelő, ha nem a cukros fajta, az ebéd rendesen alatt nincs pontosan megfogalmazva, hogy mit értesz, délután csak gyümölcsöket enni pedig nem a legokosabb dolog, ilyenkor fehérje kell inkább
2011. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

láncfűrész, resszellő meg a balta:)


am tartsál gyümölcs heteket meg 2 óránként pár falat kaja 5ó után pedig csak fojadék

2011. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát az utolsó nem sokat ért hozzá. először is a gyümölcs = gyümölcscukor = szénhidrát = hízás. nem azt mondom, hogy teljesen el kell felejteni a gyümölcsöt, inkább azt edd, mint a csokit, több benne a vitamin :D de én a helyedben délután csak ritkán enném meg, ha nincs más.

az 5 óra után meg ne egyél meg ennél is katasztrofálisabb baromság, legalább 5-10 éve bebizonyították, hogy lefekvés előtt 2-3 órával kell időzíteni az utolsó étkezést, amikor is valami könnyen emészthető, leginkább fehérje tartalmú cuccost eszel.

fontos, hogy a fehér lisztet és cukrot próbáld meg kiiktatni. így tehát a kifli magában valóban felesleges, kiflit csak azért egyél, mert pl. valami megártana anélkül (tojás, felvágott...) és akkor is lehetőleg teljes kiőrlésűt.

ebédből egyél rendesen főtt kaját, de ha zsíros, vagy tészta/rizs/krumpli/főzelék, akkor csak fele adagot, ha sovány hús, abból lehet jó sokat. délután meg mint mondtam, inkább fehérje, azaz sovány hús, tojás, túró, és minél több zöldség.

2011. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az utolsó válszolónak köszönöm
2011. márc. 4. 18:28
 5/5 TheAnonymus11. válasza:

1.Reggel addig zabálj,amíg tudsz, délben fele adagot,este SEMMMIT.Garantált módszer,de csak lassan vezesd be.

2.Sokat meditálj.

3.Ne felejtszd el,hogy minden ember ÚGY tökéletes ahogy van.A fogyás téveszme,gondolj arra milyen jó neked,hisz az afrikaiak több ezren halnak meg étlen naponta.

4.SOK SPORT !!!!!!

2011. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!