Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S O S Milyen edzés? Hogy...

S O S Milyen edzés? Hogy bírjam ki, esetleg vmi zsírcsökkentő tabletta?!?!

Figyelt kérdés
tehát 16 éves vagyok 173CM 57-58 kiló olyan 53-54 rE szeretnék lefogyni.. nagyon sokáig táncoltam de abba hagytam 1 évig szinte semmi mozgás... megártott mégmindig izmos vagyok és sokan mondják hogy nem kéne fogynom de én akarok !!!!! tehát a combom eléggé megvastagodott és a hasamon van egy kis háj ami nagyon nagyon nagyon zavar... szeptember óta próbálo ezt leadni... sokszor eljutottam minusz 1 2 kilóhoz de akkor hirtelen elkezdek enni és visszajön és kezdődik az egész előről... van egy nagyon nagyon jó étrend tervem... de nem nagyon tudom betartani !!! erre szeretnék segítséget.. hogy hogy bírjam ki ??? plusz a combomról milyen edzéssel fogyhatok mega hasamról. és ha tudtok vmio jó tablettát, turmixot bármit ami zsírcsökkentő hatással van azt is írjatok légyszi nagyon köszi :)))))
2011. febr. 19. 21:44
 1/1 anonim válasza:
Most felejtsd el a tablettákat és a fogyiteákat! Egyél kevesebbet, mozogj, sportolj. Ne éhezz!
2011. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!