Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen húsételt egyek, ha...

Milyen húsételt egyek, ha most kondiba járok és nem ehetek köretet és zsírosat este?

Figyelt kérdés
az edzőm azt mondta hogy nem kell napközben odafigyelni annyira csak este ne egyek szénhidrátot. :D valami jó ötlet?
2011. febr. 16. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

túró,tojás,párolt hús

nem valami ízletes így magára, de meglehet szokni

2011. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Grillezett, párolt csirkemell, pulykamell. Pl. sok fahéjjal - a fahéj csak cukorral édes, amúgy ha sokat teszel belőle, inkább a bors ízére emlékeztet. Kotányi grill fűszerkeverék is király - ha fűszereset ehetsz.
2011. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
HA már túró,akkor reszelj hozzá almát mondjuk egy csomaghoz kettőt,némi citromot facsarj bele,keverd össze mézzel,és kész is van.Én igencsak szeretem!
2011. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napközben nem kell odafigyelni de este nem ehetsz köretet? :D Az edző, az nem étrendszakértő. Húst hússal nem lehet enni...
2011. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem mértéktelen sok húst eszek :D csak este nem eszek kenyeret vagy köretet(sok bennük a szénhidrát). köszi a választ
2011. febr. 16. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejött, hogy rizs, krumpli vagy tészta helyett savanyúságot eszek vagy párolt káposztát.
2011. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint 2 éve igázok a kondi teremben! :) Nyugodtan ehetsz a párolt vagy sült csirkemell mellé rizs-t. Mellé ehetsz mondjuk brokkolit, segíti az anyagcserét. Estére nyomj be egy fehérje turmixot vagy ha nem vagy diétán, akkor dobj mellé gyors szénhidrátot.
2011. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
annyi hogy én nem tömegetnövelnék hanem szálkásítanék, és a fehérje az tömegnövelésre jó, nem?
2011. febr. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!