Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki ugy fogyott...

Van itt olyan, aki ugy fogyott le, hogy ugynazt ette mint diéta előtt, csak kevesebbet? És nem változtatott az étrendjén.

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát, nem élt egészségesebben... (pl több zöldség stb.)
2011. febr. 13. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:
+ tornázott?? Biztos van.
2011. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én annyit változtattam, hogy pékárukat nem eszek a fogyókúra kezdete óta. :) Meg az olajosabb kajákból kevesebbet ettem. Pl. nem egy nagy tál sült krumplit eszek, hanem egy fél maroknyit. Meg rendszeresen eljárok futni. Nem naponta fél tábla csokit eszek hanem heti 1 kockát..
2011. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És sikeres a fogyókúrád? Mennyit fogytál vele?
2011. febr. 13. 14:09
 5/9 anonim válasza:

én próbáltam egészségesebben enni, meg kevesebbet, próbáltam tornázni de egyikhez sem volt elég erőm :/

most ott tartok hogy egy nap megeszek egy jó reggeltet meg estefelé ha már nagyon nem bírom vmi kaját vagy gyümölcsöt... és megy lefele szépen

2011. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
(előző hozzászóló vagyok) tudom hogy ez így nem a legegészségesebb.. de ha használ akkor használ :/
2011. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 7kg fogytam elég rövid idô alat. Nem tudok koplalni mert nagyon kivànós vagyok.:-D Szòval, nem zabàlom dugig magam, keveset eszek de többször naponta, csak annyit, h ne legyek èhes, igyekszem hanyagolni az édességet és este 6-7 utàn pròbàlok nem enni. Ja és tornàzok minden nap, vagyis majdnem minden nap;)
2011. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

* ma 14:05 vagyok


Igen, sikeres, 5 kilót fogytam vele :)

2011. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is így fogytam le szülés után, bár én mondjuk mindig is sok zöldséget és gyümölcsöt ettem, viszont amióta élek, édességfüggő vagyok. Szóval ettem mindent, csak a hízlalósabb dolgokból kevesebbet, azt vettem észre, hogy a főtt étel sokkal jobban hízlal mint a nem főtt kaják. Így pl. ebédre a diéta alatt sokszor salátát ettem (vegyes saláta, bármelyik nagyobb boltban lehet kapni, zacskós) úgy, hogy virslit vagy csirkemellsonkát vágtam bele. Vagy párolt zöldséget szintén virslivel és csirkemellsonkával. De csináltam citrom levében párolt hekket is, amit szintén párolt zöldséggel ettem. Az édességet, péksütit csak reggelire vagy délelőtt fogyasztottam. Uzsira általában natúr corn falkes natúr joghurttal (ez az abszolút favorit, totál eltelít, így a vacsora sokszor ki is maradt). Korábban is max hetente 3-szor, 4-szer ettem főtt kaját, de a terhesség alatt ezekre voltam rákattanva, az édességet csak a végefelé kívántam (pont akkor, amikor már fogyni kezdtem), így sikerült felszednem 20 kg-t. De gondolhatod, hogy szülés után jöttek a látogatók és hozták a csokikat és igen, elfogyott mind. Nem együltő helyemben egy táblányi, de elfogytak. Inni csakis zöld kupakos ásványvizet és cukormentes teáta ittam. Hamar és tartósan fogytam le.
2011. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!