Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, sikeres lehet?

Mit gondoltok, sikeres lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném kockássá formálni a hasam, kis sörhasat felszedtem. :D Szóval arra gondoltam, hogy tolom keményen az Ab King Pro-t, és közbe semmi édesség, meg cukros ital, ilyenek, normális reggeli-ebéd-vacsora, semmi nassolás. Mit gondoltok, sikeres lehet az akcióm? :D Napi 300-350 felülésre gondoltam.
2011. jan. 25. 21:46
 1/4 anonim válasza:
300-350 felülés? XD Hát 2 hét múlva már látványos lesz az eredmény, de csak óvatosan, nehogy húzódás vagy hasonló legyen belőle, főleg elsőre kicsit soknak tűnik ez a mennyiség :S De ha amúgy szoktál sportolni akkor nem szóltam :D Én szurkolok, hajrá ;D
2011. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hasizom túl kicsi ahhoz, hogy nagyobb energiát leégess vele. Ráadásul maga a gyakorlat se aerob jellegű, így egy kis has erősődésen kívül ne számíts semmire. Ja, és ha sörhasad is van, akkor úgyse fog látszódni semmi, csak ha diétázol.
2011. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor fussak inkább? :D
2011. jan. 25. 23:05
 4/4 anonim válasza:
A kettő együtt már biztos hatékony lesz :D
2011. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!