Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kalória volt...

Szerintetek hány kalória volt a mai napom?

Figyelt kérdés

ebéd: husleves, rizs, 1 db rántott parizer, káposztasaláta

uzsi:pogácsa, alma

vacsora: 2 db zsemle, kapuvári löncsel, 20szelet kigyóuborka.

Ennyi volt a mai napom.

1245 kcal a kalória szükségletem. Szerintetek ez kevés vagy sok volt?

Mellette tornázom stepperen.

Jó e??


2011. jan. 17. 23:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, én hízékony vagyok, de volt olyan időszak az életemben, amikor napi 3500-4000 kcal-t ettem, aminek jó része cukorka, keksz és más édesség volt...és alacsony nő vagyok...igaz napi szinten rengeteget bringáztam ;)...nem a kaja a lényeg (csak azok szerint, akik el akarják adni a fogyókúrás vackaikat aranyárban), hanem a mozgás és az életmód ;)
2011. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

vacsora legyen a reggelid

tízórai pogácsa, uzsonna alma, és akkor vacsorára eszel vmi sovány tejterméket

2011. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem egészen így van... Ez annak szól, aki UFO-zott, mutánsozott. Sokszor elájultam, ezerféle vizsgálaton voltam, de minden rendben volt. Aztán arra fogták, hogy menzesz idején a méretemhez képest (158 cm, 48 kg) túl sok vért vesztek. Ez a teória aztán megdőlt, amikor terhes lettem, ugyanis akkor is elájultam. Terhes nőknél gyakori a cukorbetegség, így van egy úgynevezett terheléses vércukor-vizsgálat, ebből sok mindent ki tudnak szűrni. Nos, itt kiderült, hogy az én vércukorszintem még terhelés után is (ez a terhelés tömény cukros víz megivását jelenti) a normál tartomány legalsó határán mozog. Kiderült, azért, mert a szervezetem az átlagnál gyorsabban dolgozza fel a cukrot. Ezért van a folyamatos édességevés is, mert a szervezetem így akarja pótolni a feldolgozott cukrot. Viszont terhesség alatt egyáltalán nem kívántam az édességet, a húsos kajákat annál inkább, sikerült is 20 kg-t felszednem, ami az én magasságomhoz képest sok. Szülés után visszaállt a régi étvágy (édességek), minden odafigyelés nélkül 2 hónap alatt lement rólam a túlsúly. A doki azt mondta, nem ritka, hogy valakinek ilyen gyorsan feldolgozza a szervezete a szénhidrátot. szóval az ufo-hoz sok köze nincs a dolognak, mondhatni általános jelenség. ezért hülyeség kijelenteni, hogy fogyni csakis így meg úgy lehet. aki komolyan fogyni akar, az előbb vesse alá magát egy átfogó orvosi vizsgálatnak, mert különben könnyen hazavághatja a szervezetét. Másik példa: anyám vesebeteg, az Atkins-diétától meg ahol sok a hús, egyenesen az életét sodorná veszélybe!! Szóval csínján ezekkel a kijelentésekkel!
2011. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm a válaszokat! Eddig is mindig ilyen ételeket szoktam enni, nem lettem kövér.Csak normál alkatu, igaz nem mozogtam sose, 2 hete elkezdtem zsírégető edzés végezni heti 2-3x, attól átalakulhat a testem?
2011. jan. 18. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!