Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel most sokat rontottam?

Ezzel most sokat rontottam?

Figyelt kérdés

sikerült bekajálnom almából... megettem másfél kiló almát!

tudom, az alma nem hizlal stb, de mégiscsak teli van gyüm. cukorral...


2011. jan. 12. 19:43
 1/4 Jennifer. válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem rontottál semmit, bár ezt én gondolom.

Igaz van benne gyümölcs cukor..de véleményem szerint az nem árt :D

Az alma egészséges, eheted nyugodtan..sőt jobb lenne ha nem csak minden nap ugyanazt hanem valami mást is ennél alma helyett pl. mandarin,narancs..

Amúgy min rontottál volna?fogyókúrázol? :)

2011. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak annyi hogy ugyebár sokan úgy gondolják, hogy afruktóz is ugyan olyan cukor mint a glükóz, csak természetes, és nem finomított stb, és ezért egészségesebb, és h ebből sem szabad sokat enni

csak súlyt szeretnék tartani:)

2011. jan. 12. 20:23
 3/4 A kérdező kommentje:
u.i. köszi a választ:)
2011. jan. 12. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

SÚLYTARTÁSNÁL simán:))

100 g alma 30 kcal.

1500 g alma 450 kcal, ez kb. megfelel egy kakaóscsigának + egy kefirnek... és még jól is laktál! Ne törődj a gyümicukorral, mert almától nem lehet hízni. Na, ha banánból ettél volna meg 1,5 kg-ot, attól hízhatnál... mert a banánban TÉNYLEG sok a gyümicukor, de az alma épphogy azok közé tartozik, amikben kevés a fruktóz.

2011. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!