Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyárra?...

Hogyan fogyjak le nyárra? Tényleg nagyon akarom mindenre képes vagyok!

Figyelt kérdés

most lehetek olyan 93 94 kiló nyárra szeretnék olyan 71 lenni (kalkulátor segítségével számoltam ki hogy ez lenne a megfelelő) ezt nyárig el tudom érni? ha igen hogy írjatok légyszíves fogyókurákat meg iylesmiket a sporot se vetem meg ha kell járok edzőterembe de nem tudom hol kezdjem el tényleg meg akarom csinálni


16/F


2011. jan. 10. 22:22
 1/3 S1mone válasza:
Szia!Szerintem kezdetnek olvasd el Paul Mckenna :Le tudlak fogyasztani című könyvét,1 nap alatt el lehet olvasni,és irányt mutat:)
2011. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha csökkented a kaja adagokat egy kicsit, és mondjuk bicajjal mész munkába, vagy suliba. Ilyen fiatalon az anyagcsere nagyon aktív, gyorsan lemehet. Törekedj rá, hogy nem kúrában gondolkodj, hanem életmód váltásban!
2011. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne egyél tésztát, fehér kenyeret, és édességet:)

Egyél vacsorára párolt zöldséget, vagy gyümit, és napközben igyál sok folyadékot. Egyél mondjuk teljes kiőrlésű kenyeret, felvágottal, sajttal.

De heti 1 kilónál többet ne fogyj, mert akkor az úgyis visszajön, ha elkezdesz újra "rendesen" enni. És teljesen erőtlen leszel, ha hirtelen sokat lefogysz.

2011. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!