Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de félek...

Szeretnék fogyni, de félek hogy még több striám lesz, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A hasamon már kb 5 éve van(akkor még elhízva se voltam) egyébként 160 cm vagyok és 63 kg, 10-et szeretnék fogyni.

A csípőm a legproblémásabb és ugye a hasam..a csípőmön is megjelentek már striák, ott nagyon erős vöröses színe van, tudom h az ott már nem fog eltűnni sajnos:(

De ha fogyok ugye nem lesz több csíkom?Sajnos ezekkel sem tudok megbarátkozni, e muszáj, de többet nem szeretnék!

Igazából tapasztalatokra és tanácsokra lenne szükségem, köszönöm.


2011. jan. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogysz, akkor semmiképp nem lesz több, hiszen a bőr nyúlásától keletkeznek.
2011. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor bocsi a kérdésért:) remélem szépen visszamegy a bőröm :( ma kezdtem a fogyókúrát egyébként
2011. jan. 3. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz több, de mindenképpen sportolj. Feszesíti a bőrt, fokozza a vérkeringést. Arra is figyelj, hogy ne akard azonnal leadni a felesleget, fokozatosan kell.

A már meglévő striákat fürdéskor átdörzsölheted durvább szivaccsal, kefével és utána kend be valamilyen olajjal (lehet olíva, szőlőmagolaj). Így biztosan nem fog továbbszakadni a bőröd és van akinek halványabb lesz ettől. Csak kitartóan és rendszeresen kell csinálni.

2011. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!