Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnek fogyni, es most...

Belllllla kérdése:

Leszeretnek fogyni, es most elkezdtem szobabiciklizni es taposogepezni. A problemas teruletek inkabb a labaim es fenek, de attol felek hogy a labaim meg vastagabbak lesznek tole. Ez igaz? Vagy eloszor le eg rola a zsir es utana kezd csak izmosodni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
ja es persze az etkezesen is valtoztatok.
2010. dec. 30. 12:50
 2/5 anonim ***** válasza:

A szobabiciklizés és a taposógép jó ötlet!

Igy célzott a problémás területek edzése.

Én a kettöt összevonnám és inkább futnék, de tudom ilyen idöben kicsit próblémás-de egészséges...

Egyél többször kevesebbet, elosztva!

Igy nem sanyargatod magad semmivel!

Sok sikert kívánok és boldog új évet!

2010. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én válaszom nem biztos h az, amire vágynál!

A tespedt testnek tök mindegy, hogy mit sportolsz, a nulláról kezdve mindenképp lesz eredmény, csak legyél kitartó, ne hagyd abba 2 hét után.

Lehet hogy vastagodni fogsz az elején, de ha tényleg a kaján is változtatsz, akkor minden rendben lesz. Majd.


A sport és az egészséges életmód hosszú távú befektetés, 1-2-3 évre előre nem tudsz tervezni, de majd ha akkor visszanézed önmagad, látni fogod a sok pozitív változást. Összességében: sportolj ami jól esik, amit szeretsz és amihez hosszú távon is kedved van, ne foglalkozz senkivel, aki lehurrog, kajálj jókat és élvezd az életet.

Én 2 éve változtattam, most a maratonra készülök, ez kilóban -15, energiában és motivációban +100%, sok sikert, hajrá.

2010. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom. varom a tovabbi hozaszolasokat.
2010. dec. 30. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kalória deficites a diétád,akkor 1 centit sem fogsz vastagodni,viszont a gyakorlatoktól csökkenhet a testzsír,vagyis elérheted a célod.
2010. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!