Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket egyek/igyak, hogy...

Miket egyek/igyak, hogy semmiképp se hízzak, de ne álljak meg a növekedésben?

Figyelt kérdés

Eléggé elégedetlen vagyok magammal, mindig úgy érzem hogy nincs elég jó alakom, meg nem vagyok elég magas, bár igaz, hogy modellekhez mérten nézem magam.. kb. 176 cm vagyok, kb. 58-59 kg, mell:85 derék:60 csípő:88

a combom a legvastagabb részén 52-es, a vádlim a legvastagabb részén 37-es. Nem szeretnék hízni, de ha nem étkezem egészségesen, nem fogok normálisan fejlődni..:S

Szóval miket fogyasszak?(Amúgy heti 3*1,5 órát edzek is)

Köszi előre is a válaszokat!:)

16/L


2010. dec. 22. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármit, mindent, ami egészséges. Minél kevesebb műkaját, ez a fontos - nem is a súly miatt, hanem elsősorban, mert a bőröd és a hajad szebb lesz tőle.

És mozogj sokat! Tizenévesen kb. a jelenleginek a dupláját kéne edzened, hogy igazán fitt legyél.

Tudom, miről beszélek, mert én így csináltam. És most, tíz év elteltével , amikor még mindig azért fiatal vagyok :), látom azt, hogy mennyivel jobb erőben vagyok, mint azok, akik ezt nem csinálták, sokkal szebb, tisztább vonalai vannak a testemnek, ráadásul sokkal, de sokkal nehezebben hízom meg, mint mások.

Persze fognak itt neked írni mindenféle okosságokat, hogy nem szabad egymást követő két napon mozogni, de ennek semmi alapja nincs, a lusták találták ki szerintem :)

Emeld meg az edzéseid számát, az is jó, ha elkezdesz valami mást, egyél sok zöldséget, de ha lehet, akkor inkább részesítsd előnyben a magyar savanyúkáposztát a görög paradicsommal szemben -> egy csomó felesleges vegyi anyagot nem viszel így be a szervezetedbe. Egyél sok húst, és halat!!

2010. dec. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért a modellekhez méred magad? Azoknak az a munkájuk (egy pár évig), hogy nagyon vékonyak legyenek, de ha te nem vagy modell, neked ezért senki nem fizet, és tulajdonképpen csak magaddal teszel rosszat... valószínűleg te is jól tudod, hogy nagyon jó alakod van, és magas is vagy, bár azt nem garantálom, hgy fogsz még nőni, max egy-két centit...

Minthogy edzel rendesen, az én tanácsom az, amit magamnak is megszabok - desszert, nass csak heti egyszer, keveset, és minden étkezés legyen ésszerű adag - reggeli és ebéd normális, de vacsorára fogd vissza magad (én van, hogy kihagyom, még jobban is alszom olyankor). Kerüld a rántott dolgokat, vagy amit olajban sütnek ki, és minden étkezés után javaslok gyümölcsöt (mondjuk almát, én azt szoktam) ezek nekem tökéletesen beválnak, én is sokat edzem, és ahhoz kell az energia, ha tetszik, ha nem.

2010. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!