Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változik meg az élet...

Hogyan változik meg az élet utána?

Figyelt kérdés
Szeretném ha pár sort irnánának olyan emberek nekem akik egykor ducik voltak és sikerült lefogyniuk hogy milyen érzés volt utána csinosan a tükörbe nézni stb.., hogyan éltek mennyire változtak meg külsőre belsöleg, hogy álltak utána a világhoz,meg hogy milyen motivácio által érték el céljukat, stb minden ilyen dolgot szivesen olvasnék.Köszönöm szépen elöre is a normális válaszokat.
2010. dec. 14. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
asszem en jo pelda vagyok a rut kiskacsabol szep hattyura.:)) 17 kg fogytam az evek soran es rengeteget valtozott az eletem emiatt. elsosorban az onbizalmam nott , felvehetek barmilyen ruhat szinte minden jol all. a ferfiaknak nagyon tetszem. mivel eletmodot valtottam ezert hetente tobbszor sportolok figyelek az etkezesekre stb. mai napig csodalkozom hogy elhettem sport es tudatos etkezes nelkul.most vagyok 49 kg 160 cm
2010. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

165 cm 75kilo....>165 cm 57kilo

jól érzem magam

nagyon sokat változtattam az étkezésemen és a mozgáson is

jobban érzem magam, büszkén mentem végig a strandon nem volt h hol az 5 törölközőm, hogy betakarjam magam vele h senki se lásson

van amikro nagyon kívánom a csokit de megállom, mert arra gondolok h nehezen szereztem meg ezt az alakot és nem akarok vissza térni az előzőp életemhez

jobban állnak rajtam a ruhák, azelött utáltam vásárolni menni

persze a 34-es ruha soha nem lesz jó rám, de nem is szeretném:)

szóval szerintem megéri

engem nem támogattak, sőt ellenkezőleg, állandóan csinálták a zsíros kajákat, jobbnál jobb sütiket ebédre is mákos guba mákos tészta meg hasonlók

elmentem és vettem salátákat, meg tonhal konzervet azt elkeztem magamnak főzni és megértették h komolyan gondolom

19l

2010. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
175 cm.-72 kg. most 59-60. annyi csak hogy most azt mondjak bombazo vagyok. elotte azt mondtak hogy aranyos vagyok.
2010. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
176cm, 130kg -> 94kg, 22% testzsír. 180 fokot fordult az életem. A tipikus kövér srác voltam, most erősebb, gyorsabb és ügyesebb vagyok a barátaim nagy részénél. Azt eszem, amit, amikor, és ahogyan szeretnék. Az iskolában is sokkal jobban teljesítek, mint eddig. Csak ki kell hagynom egy edzést, és szinte végtelen hosszúságúnak tűnik a napom: bármire, BÁRMIRE van időm. Ha épp olyanom van, futok egy órát, vagy fél napig csak mászkálok, vagy akármi más. Itt a lefogyás csak az első lépés volt, minden mást a küzdősportnak köszönhetek.
2010. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!