Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hete állt a súlyom, ma...

Két hete állt a súlyom, ma megjött a menzeszem, és 1 kg-val lettem kevesebb?

Figyelt kérdés
akkor most menzeszkor, vagy közvetlen menzesz előtt fogja meg a szervezetünk a vizet? Most ehetek picit többet? elég rosszul vagyok. még csak 8 kg minusznál járok. mit érdemes ezeken a napokon enni? eddig sok csirkehusit ettem, tojást, túrót, sőt igazából 70%ban fehérjét ettem, nem volt vele baj, nem éheztem, és most mindjárt lefejelem az ajtót!
2010. nov. 22. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

előtte van vízvisszatartás.

szerintem egyél, mint eddig, túl leszel a mensin és folytatod a fogyást. édesség helyett gyümi. ilyenkor sokan édeset kívánnak. ügyes vagy, így tovább.

2010. nov. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj dejó, ha előtte, mert rettegtem tőle, olvastam egy kérdésnél, hogy van aki 6 kg-val lesz több mikor megjön. szerencsére akkor innen már csak lejjebb van. najó, akkor nagyon odafigyelek rá, talán narancsot fogok enni, az még gondolom belefér délelőtt. ja és köszi :)
2010. nov. 22. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális szerintem is, menseskor én is minimum 2 kilóval több vagyok, néha 3-al is. Ez szerintem nagyrészt víz, mert a ruháim nem szorítanak, stb. Az étkezésem is annyiban változik mensi előtt, hogy én is rengeteg édeset de legfőképp szénhidrátot kívánok, tésztát, kenyeret, csokit, mindent, amit fogyókúra közben nem kéne:) De ha vágysz valamire, add meg a szervezetednek, csak figyelj a mértékre.
2010. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.. mensinél nekem is vagy több lesz a súlyom vagy stagnál.. ez így normális! Csak ilyenkor nem szabad feladni... kis bűnözést engedj meg magadnak, mert volt már olyan h nem engedtem és alig volt meg.. nemtom h van e köze hozzá, de azóta nem koplalok ilyenkor! Gratula a 8 kg-hoz! Ügyi vagy!
2010. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!