Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Energiaszegény! De akkor...

Energiaszegény! De akkor mozgás nélkül hogyan fogyjak? ELKESEREDÉS (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

SEMMI ERŐM, MÉGIS FOGYNI SZERETNÉK, MOZOGNI PEDIG KELL!

Ezelőttökben, amikor nem figyeltem oda, hogy mikor s mit eszek, úgyaolyan energiaszegény voltam mint most, hogy napi 5x eszek, s odafigyelek mit. Igaz keveset s talán túl keveset is. De próbálok fehérjét enni ( minimum heti 1x- 2x hús, sovány turó, joghurt, tojás).

Orvosnál jártam, vitaminhihiányom kicsit a kálciumból van,s a pajzsmirigymüködésem a határon, természetgyógyásznál is jártam már, hogy nincs energiám, de semmi nem segít. TI TUDTOK- E VMIT? ÍGY HOGY FOGYHATNÉK? MILYEN MOZGÁS A MEGFELELŐ? A MUNKÁM NEM KÍVÁN SOK MOZGÁST, MÉGSINCS SEMMI ERŐM.


2010. nov. 10. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

először csinálj egy méregtelenítő kúrát.(léböjt eszdbe ne jusson)


Reggelire egyél gyümölcsöt, így jobban felszívódik. Ha kávézol, akkor cseréld le zöld teára(mézzel), ugyanolyan a hatása, nekem bevállt:D.A fehér kenyeret cseréld teljes kiőrlésűre, a vörös húsokat felejtsd el, egyél csirkét, vagy halat. Egyél sok zöldséget, és mivel kalciumhiányod van, igyál sok tejet.:)

ja és sütiket, édességeket ne egyél minden nap, és ha eszel akkor is csak mértékkel.:)

2010. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!